Samsung rozdaje za darmo słuchawki z serii Level

Słuchawki i głośniki z serii Level to naprawdę dobry sprzęt z najwyższej – jak na Samsunga – półki. Tym bardziej dziwi fakt, że koreańska firma rozdaje je za darmo, choć – trzeba przyznać – nie jest łatwo spełnić warunki tej specyficznej promocji.

Wymagania są aż dwa, bo też promocja ma podwójny charakter. Z jednej strony chodzi o akcję lojalnościową, mającą na celu docenienie dotychczasowych użytkowników sprzętu firmy Samsung. Aby wziąć w niej udział, trzeba więc – po pierwsze – być już użytkownikiem któregoś ze starszych modeli Samsung Galaxy Note lub S i zarejestrować swój telefon na stronie promocji. Bardziej precyzyjnie:

z promocji mogą skorzystać użytkownicy urządzeń Galaxy S3, S4, S4 mini, S5 i S5 mini oraz Galaxy Note 2, Note 3 i Note 4.

Ale to dopiero pierwszy warunek. Drugim jest zakup nowego telefonu Samsung Galaxy S6 (tylko w zwykłej wersji) i wysłanie w ciągu 14 dni maila z załącznikiem, zawierającym skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura).

Skomplikowane? Może trochę. W zamian jednak możemy wybrać i dostać za darmo: słuchawki Samsung Level Over, Level On lub Level-In albo głośniki Level Box czy Level Box mini. Więc może warto zadać sobie nieco trudu?

Więcej szczegółów i regulamin promocji Galaxy S6 upgrade na stronie internetowej: www.nextlevel.samsung.pl .

0
Źródło: Samsung Polska
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.