To może być jedna z najlepszych opasek na polskim rynku

Inteligentna opaska Huawei TalkBand B2 miała swoją światową premierę w przeddzień targów Mobile World Congress w Barcelonie. To już druga generacja urządzenia, która względem swojego poprzednika, wyposażona została w szerszy zakres funkcji.

Opaskę w łatwy sposób można zsynchronizować z posiadanymi urządzeniami mobilnymi. Podobnie jak w poprzedniej wersji, w obudowie umieszczono kompaktową słuchawkę Bluetooth, którą można z łatwością wyjąć i umieścić przy uchu. Dzięki 6-osiowemu czujnikowi ruchu opaska automatycznie rozpoznaje rodzaj aktywności fizycznej, którą wykonuje użytkownik, wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jego funkcji życiowych. Urządzenie pozwala także na monitorowanie faz snu (głębokiej i płytkiej) oraz daje wskazówki, jak poprawić jego jakość. Huawei TalkBand B2 trafi do sprzedaży na polskim rynku w trzech wariantach kolorystycznych, na przełomie czerwca i lipca.

Opaskę wyposażono w podwójny mikrofon, technologię redukcji szumów łączność Bluetooth. Urządzenie w sposób automatyczny określa czy słuchawka jest wpięta w opaskę, i decyduje, czy wysyłać dźwięk rozmowy lub muzykę bezpośrednio na telefon lub do urządzenia. Dzięki możliwości zdalnego uruchomienia sygnału dźwiękowego lub wibracji, TalkBand B2 umożliwia szybką lokalizację połączonego z nią telefonu (niezależnie od modelu) a także – np. w przypadku Huawei P8 – zdalne wykonywanie zdjęć.

Za projekt Huawei TalkBand B2 odpowiada paryski zespół Huawei Aesthetics Center. Metalowy uchwyt TalkBand B2 wykonano z anodyzowanego duraluminium, dzięki czemu ma być on wytrzymały i lekki. Do wyboru przygotowano dwa rodzaje pasków: jeden wykonany z ekologicznego materiału TPU, drugi ze skóry. Każdy dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

TalkBand B2 działa z zachowaniem pełnej funkcjonalności nawet przez 5 dni (wliczając w to rozmowy do 6 godzin) i pracę w stanie gotowości do 12 dni. TalkBand B2 współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android 4.x i 5.x, jak i IOS 7.0 lub nowszym. Do sprzedaży urządzenie trafi w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i złotej.

TalkBand B2 będzie dostępny w Polsce w sieciach sklepów Media Markt oraz Euro AGD RTV. Sugerowana cena detaliczna: 699 PLN w wersji standardowej oraz 829 PLN w wersji PREMIUM.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.