Asus: obudowa do tabletu z dźwiękiem 5.1

Jeśli chciał(a)byś za pomocą tabletu nagłośnić całkiem sporą imprezę, to Asus chyba ma dla ciebie ciekawą propozycję.

Dodatkowa obudowa czy też nakładka na tablet Azus ZenPad 8.0 to dzieło szatana. Tak w każdym razie zapewne pomyślą nasi sąsiedzi, jeśli przyjdzie nam do głowy pomysł wypróbowania jej maksymalnych możliwości. A może zresztą to tylko moje skojarzenie, wynikające stąd, że Asus reklamuje swoje urządzenie za pomocą trzech szóstek.

Pierwsza szóstka do liczba głośników wbudowanych w tę nakładkę – pięć wysoko-/średniotonowych i jeden niskotonowy (subwoofer). Ciekawe, na ile przestrzenny wydaje się dźwięk wydobywający się z takiego układu, chwalącego się dodatkowo certyfikatem dts-HD.

Druga szóstka to stopień wzmocnienia głośności, w porównaniu do głośniczka wbudowanego bezpośrednio w smartfon ZenPad 8.0. Sześć razy głośniej! Taaak, sąsiedzi będą uwielbiać tę nakładkę.

Trzecia szóstka oznacza czas pracy urządzenia, co potwierdza równocześnie wniosek, że jest ono wyposażone we własny wbudowany akumulator. I słusznie, inaczej to po prostu nie miałoby sensu.

Jak tylko pojawią się dodatkowe informacje na temat tej obudowy, nie omieszkamy ich opublikować.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.