Mobile Vikings nie znikną z Polski

- Zakończenie działalności holenderskiego oddziału nie ma wpływu na Mobile Vikings w Polsce. Nasza społeczność może być spokojna o przyszłość - powiedział Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska. Marka z pewnym przymrużeniem oka podeszła do spekulacji na temat ewentualnej powtórki holenderskiego scenariusza. Na krążącym w sieci wideo, vikingowie (brand heroes marki) zachowują w tej sytuacji niewzruszony niczym spokój.

Dostaliśmy wiele zapytań od naszych użytkowników odnośnie sytuacji na rynku. Dlatego mówimy: w Polsce wszystko idzie zgodnie z planem. Za kilka tygodni ruszamy z nową kampanią reklamową, a użytkownicy mogą spodziewać się kolejnych niespodzianek. Kondycja firmy jest stabilna, realizujemy swoje działania i nie przejmujemy się pogłoskami — dodaje Grabowski.

Mobile Vikings istnieje na polskim rynku od 4 grudnia 2013 r. Operator znany jest

z oferty telefonii na kartę oraz niestandardowych działań marketingowych.

Zależy nam na budowaniu społeczności wokół marki, dlatego stawiamy na niekonwencjonalne aktywności. Mocno wspieramy organizacje studenckie, czego dowodem jest m.in współpraca z wrocławskim star tupem Zeccer, dzięki której na Politechnice Wrocławskiej została postawiona vikingowa drukarka, na której studenci mogli przez miesiąc, za darmo, drukować swoje notatki.

Mobile Vikings – wirtualny operator komórkowy, obecny w Belgii, już_nie_w_ Holandii oraz od 2013 roku także w Polsce. To sieć typu prepaid skierowana głównie do młodszego klienta. MV prowadzi dość nietypową formę komunikacji – nie reklamuje się w TV,

nie zaprasza do współpracy celebrytów – w myśl powiedzenia, że dobry materiał obroni się sam – kładzie przede wszystkim nacisk na promowanie atrakcyjnej oferty, wśród której dużą popularnością cieszy się akcja „Rok za free”.

0
Źródło: Mobile Vikings
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.