Wypróbuj CHIP-a w specjalnej wersji tabletowej!

Wydania elektroniczne czasopism są nie tylko bardziej ekologiczne, ale niosą ze sobą znacznie więcej różnego rodzaju korzyści. Warto o tym pamiętać!

Papier nie jest z gumy, choć… akurat papierowe wydanie CHIP przeczy temu twierdzeniu, dzięki specjalnej aplikacji Tap2C i materiałom multimedialnym, jakie można wydobyć z niemal każdej papierowej strony CHIP-a przy pomocy tabletu lub smartfona.

Alternatywą jest jednak specjalnie przygotowane wydanie tabletowe naszego pisma, do korzystania z którego bardzo Was zachęcamy! To nie jest proste przeniesienie stron CHIP-a do postaci cyfrowej, ale oryginalny produkt niosący ze sobą wiele dodatkowych, wartościowych treści. Na tablecie wygodnie zobaczycie większą liczbę zdjęć, obejrzycie specjalne filmy i animacje, a oprócz tego znacznie efektywniej przeszukacie treść każdego wydania w poszukiwaniu interesujących Was zagadnień i informacji!

I jeszcze jedno – wiele osób nosi przy sobie tablet niemal na stałe (o smartfonach nawet nie wspominając). Dzięki temu najnowsze wydanie (jak również starsze numery CHIP-a) dostępne jest błyskawicznie, wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy.

Cena nowego numeru czasopisma CHIP w specjalnie przygotowanej edycji na tablety i smartfony wynosi 3,99 euro. Warto też dodać, że każdy, kto kupi najnowszy tablet Samsung Galaxy Tab A, do końca roku będzie mógł korzystać z bezpłatnego dostępu do wielu czasopism, m.in. Focus, National Geographic i… CHIP!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.