FitDesk 2.0 – biurko, które zadba o Twoją formę

Brakuje czasu na siłownię? Ćwicz pracując przy komputerze.

FitDesk 2.0 może być świetnym rozwiązaniem dla osób, które dużo pracują przy komputerze i mają problem z wyłuskaniem dodatkowego czasu na trening. Konstrukcja przypomina połączenie roweru stacjonarnego z podstawką pod laptopa. Urządzenie posiada także regulowane oparcie dla rąk z wypustkami, dzięki którym w trakcie pracy możemy także masować górne kończyny. Oglądając filmy czy robiąc sobie krótką przerwę można także poćwiczyć ramiona wykorzystując dołączony do zestawu gumowy ekspander.

FitDesk 2.0 posiada także funkcje monitorujące liczbę spalonych kalorii i przejechanych kilometrów. Zarówno oparcie jak i podstawka pod laptop jest regulowana, dzięki czemu całość można dopasować pod własne preferencje. A po pracy wystarczy biurko złożyć jednym ruchem i schować do szafy lub pod łóżko.

O ile w biurze ciężko nam sobie wyobrazić taką stację roboczą (zapach spoconego ciała może nie odpowiadać naszym współpracownikom) tak jako dodatkowe biurko w domu? Czemu nie? FitDesk 2.0 można zamówić na Amazonie za kwotę 254 dolarów.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News