ASUS zapowiada trzy nowości z serii Maximus VIII Z170

Kręci Was podkręcanie?

Modele Maximus VIII Hero, Ranger i Gene – wszystkie trzy zostały wyposażone w technologię pięciokierunkowej optymalizacji systemu (5-Way Optimization). Za pomocą jednego kliknięcia reguluje ona ustawienia i zwiększa wydajność. W efekcie otrzymujemy pracę procesora, oszczędność energii, stabilne zasilanie cyfrowe, sprawne i ciche chłodzenie, a także ustawienia sieciowe i dźwiękowe dopasowane do używanych aplikacji.

Druga generacja ASUS T-Topology pozwala na overclocking pamięci DDR4 na zupełnie nowym poziomie: wynik 3733MHz1 jest możliwy do uzyskania przy zajętych wszystkich slotach pamięci. Obejmuje specjalny układ ścieżek, który zmniejsza przesłuchy i szum sprzężeń. Odpowiada za wyrównany w czasie transfer sygnału i podnosi stabilność pracy pamięci.

Wysoka wydajność chłodzenia i cicha praca to rezultat zastosowania zaawansowanego wentylatora, kontrolera pompy wodnej, zintegrowanych czujników termicznych i możliwości wykrywania różnych trybów napięcia – wszystko dostępne z poziomu Fan Xpert 3. Wbudowany panel przygotowany jest na instalację pompy wodnej i zapewnia najlepszą pracę chłodzenia wodnego. Drugi z kolei umożliwia montaż dodatkowych wiatraków.

Technologia ASUS Pro Clock posiada generator zegara bazowego (BCLK), który został specjalnie zaprojektowany pod procesory Intel® szóstej generacji. Rozszerza częstotliwości przetaktowywanego zegara bazowego do 400 MHz, a nawet wyżej2. Współpracuje z układem ASUS TurboV Processing Unit (TPU), aby kontrolować podkręcanie napięcia i zegara bazowego. Obniża czas bootowania, zmniejsza jitter, a zwiększa stabilność podczas ekstremalnego podkręcania.

DOSTĘPNOŚĆ

Maximus VIII Hero, Maximus VIII Ranger i Maximus VIII Gene są już dostępne w Polsce.

SUGEROWANE CENY:

  • Maximus VIII Hero – 939 zł brutto
  • Maximus VIII Gene – 899 zł brutto
  • Maximus VIII Ranger – 799 zł brutto