Mionix NAOS 8200: ergonomiczny gryzoń dla wymagającego gracza

Mionix NAOS 8200 z pewnością wzbudzi zainteresowanie. Wyposażona w 32 bitowy procesor ARM oraz funkcję analizy jakości śledzenia podłoża jest potężnym narzędziem w rękach gracza.

1Mionix Naos 8200 to przewodowa mysz gamingowa. Podświetlenie LED w 16,8 milionach kolorów i efekty świetlne (stałe, migające, pulsujące i oddychające) umożliwiają dostosowanie wyglądu myszki do indywidualnych preferencji, przez co prezentuje się ona dość imponująco.

Urządzenie oferuje częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 1-milisekundowy czas reakcji. Obok tego 32-bitowy procesor ARM napędzający sensor laserowy o rozdzielczości do 8200 DPI. Ta kombinacja pozwala na ogromną szybkość i precyzję, czyniąc Naos 8200 bardzo ciekawym wyborem wymagających graczy.

Kształt obudowy myszy zapewnia wygodę wszystkim pięciu palcom znajdującym się na urządzeniu, dzięki czemu gryzoń jest niezwykle komfortowy. Naos 8200 pokryto czterema warstwami gumowej powłoki, co gwarantuje maksymalnie pewny chwyt i dobrą przyczepność dłoni do powierzchni urządzenia.

Do tego mysz wyposażona jest w 128 kb wbudowanej pamięci. To pozwala użytkownikowi przechowywać swoje ustawienia i makra w jednym z pięciu profili. Oznacza to, że po podłączeniu do innego komputera, mysz nadal będzie „pamiętać” wcześniej zapisane informacje. Surface Quality Analyzer Tool bada jakość śledzenia twojego gamingowego podłoża. Dzięki niemu w łatwy sposób można sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odpowiednia do grania.

Naos posiada trzy wartości DPI, które podczas rozgrywki można dynamicznie zmieniać. W zależności od sytuacji w jakiej się znajdziemy, jednym kliknięciem sprawimy, że mysz przyśpieszy lub zwolni. Siedem w pełni programowalnych przycisków z pewnością zapewnią przewagę nad resztą stawki.

Specyfikacja techniczna:

– 32-bitowy procesor ARM 32 MHz

– Ergonomiczna myszka dla graczy praworęcznych, chwyt palm grip

– Przyczepna, gumowa powłoka

– 7 w pełni programowalnych przycisków

– Wybór 3 szybkich trybów DPI

– 6 zintegrowanych diod LED, 4 strefy podświetlenia

– Do 16,8 mln opcji kolorów LED

– Różnorodne efekty świetlne

– 128 KB wbudowanej pamięci

– Duże stopki wykonane z PTFE

– Pozłacany USB 2.0 z funkcją Plug and Play

– Kabel pleciony o długości 2 metrów

Specyfikacja sensora:

– Sensor laserowy 8200 DPI

– Maksymalna prędkość śledzenia 3,8 m/s (150 IPS)

– Maksymalna akceleracja 30 G

– Format danych: 16 bitów USB oraz sensor

– Konfigurowalny czas odpowiedzi do 1 ms

– Do 12000 klatek/s

– Przetwarzanie obrazu do 10,8 megapiksela na sekundę

Wymiary i waga:

– 130,84 x 84,72 x 38,67 mm

– Waga netto (bez kabla): 99 gr

– Waga netto (z kablem): 151 gr

cena: 399 zł

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.