OnePlus ma rywala, oto WileyFox

WileyFox to marka, o której jeszcze nie słyszeliście i być może szybko o niej zapomnicie, jednak brytyjska firma jak na razie zadebiutowała z przytupem, prezentując dwa dość ciekawe telefony. WilleyFox chiałoby powtórzyć sukces marki OnePlus. Sami oceńcie czy im się uda.

Firma zaprezentowała dwa modele telefonów, które zostały zaprojektowane zgodnie z filozofią „dobra cena za dobrą jakość”. Oba telefony sprzedawane będą ze zmodyfikowanym systemem (a właściwie ROM-em) Cyanogenmod, bazującym na Androidzie.

Za 199£ (ok 1160zł) kupimy model Storm: 5,5″ wyświetlacz (1080p), Snapdragon 615, 3GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, 8mpx aparat z przodu i całkiem niezły, 20mpx aparat z tyłu.

Swift będzie nieco tańszy: 129£ (ok 750zł), o pół cala mniejszy (5″ przekątna) i ze Snapdragonem 410 na pokładzie. Do tego Swift ma 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. Matryce w obu aparatach również nieco skurczyły się w porównaniu do Storma: 13mpx z tyłu i 5mpx z przodu.

Oba telefony obsługują również karty microSD, których pojemność maksymalna nie przekracza 32GB. Model Swift wydaje się być również bezpośrednim rywalem Samsunga Galaxy A5 – oba telefony mają dość zbliżone parametry.

Cóż, jeśli któryś z zaprezentowanych dzisiaj telefonów odniesie sukces, Cyanogenmod zyska nowych użytkowników.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.