Pierwszy zakrzywiony soundbar od LG

Jeśli szukacie soundbara wyróżniającego się na tle konkurencji, od przyszłego tygodnia w sklepach będziecie mogli przyjrzeć się bliżej nowej propozycji od koreańskiego producenta.

LG Music Flow HS8 będzie idealnie pasował do zakrzywionych telewizorów. Taki kształt listwy głośnikowej nadaje jej nie tylko nowoczesny wygląd, ale też przynosi nowe wrażenia dźwiękowe. Urządzenie posiada tryb i-Sound, który analizuje wyświetlana na telewizorze treści i w czasie rzeczywistym modyfikuje ustawienia dopasowując dźwięk do obrazu. W ten sposób bez względu na to, czy oglądamy film, mecz czy gramy w grę uzyskamy optymalną jakość dźwięku.

Soundbar współpracuje nie tylko z telewizorami LG. Urządzenie jest kompatybilne z Google Cast – wykorzystując serwisy strumieniujące muzykę będziemy mogli bezprzewodowo przesłać ją ze smartfona czy tabletu prosto na soundbar. Dodatkowo będziemy mogli także wykorzystać inne urządzenia z rodziny LG Music Flow i odtwarzać muzykę w kilku pokojach równocześnie. Odtwarzanie muzyki w poszczególnych pomieszczeniach odbywa się za pomocą trybu Multi-room, który umożliwia sterowanie systemem z poziomu smartfona, np. tworząc jedną listę odtwarzania dla całego domu lub wybierając różne utwory dla każdego z pomieszczeń.

LG Music Flow HS8 pojawi się na rynku w przyszłym tygodniu. Producent nie ujawnił ceny urządzenia.

Specyfikacja techniczna:

 • Auto Music Play (automatyczne odtwarzanie muzyki): synchronizowanie urządzeń mobilnych poprzez Wi-Fi w celu automatycznego przesyłania muzyki do listwy głośnikowej
 • Sterowanie przy użyciu aplikacji na smartfon: inteligentne funkcje interes użytkownika (uniwersalne wyszukiwanie, selekcja muzyki)
 • Funkcja Google Cast: łatwy dostęp do serwisów internetowych oferujących strumieniowe przesyłanie muzyki oraz do internetowych stacji radiowych, takich jak Google Play Music, Pandora, Songza, TuneIn, iHeartRadio, czy Rdio (dostępność serwisów zależy od kraju)
 • Sieć: Wi-Fi / Bluetooth 4.0
 • Mood Station – monitorowanie nastroju: tryby Multi-room Mode / Home Cinema Mode
 • HomeChatTM (funkcja dostępna w Australii, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Nowej Zelandii i Korei)
 • Dźwięk: i-Sound / 4 głośniki wysokotonowe (2 przednie, 1 lewy, 1 prawy) / procesor dźwięku LG Auto Sound Engine / funkcja SFX do odtwarzania dźwięku przestrzennego / próbkowanie 24-bit/192 kHz / funkcja LG Sound Sync
 • Moc: 4.1-kanałowy system głośników / 360 W
 • Wymiary (szer./gł./wys.): 1200 mm x 43 mm x 82 mm
 • Możliwość montażu na ścianie
 • Obsługiwanie przy użyciu pilota do telewizora
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.