Hero+ czyli nowa, tańsza kamerka GoPro z Wi-Fi

GoPro przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości produktów w równie wysokich cenach, dzięki czemu świetnie rozwija się rynkowa nisza wszelkiego typu tańszych odpowiedników oferujących "prawie" to samo.

Modelu Hero+ nadal nie można nazwać tanim, ale mniej niż 200 dolarów za kamerkę GoPro z Wi-Fi i Bluetooth to już całkiem nieźle. W porównaniu do modelu Hero bez plusa przybyła jednak nie tylko łączność bezprzewodowa Wi-Fi, ale także poprawiły się możliwości wideo. Wprawdzie o 4K nie ma co marzyć, ale filmy Full HD mogą być teraz nagrywane z częstotliwością 60 kl./s, a nie 30 kl./s, jak u poprzednika.

W tym momencie przy cenie 200 dolarów za sztukę Hero+ to zdecydowanie najtańsza kamerka w ofercie GoPro z wbudowanym modułem łączności Wi-Fi i Bluetooth. Nawet prostszy i mniejszy Hero4 Session kosztuje 300 dolarów. A jeśli marzą nam się „luksusy” w postaci wideo 4K, zdjęć seryjnych z częstotliwością 30 kl./s w rozdzielczości 12 mln pikseli czy dotykowego ekranu, powinniśmy przygotować co najmniej 400 dolarów (Hero4 Silver) lub 500 dolarów (Hero4 Black). Ciekawą, droższą alternatywą jest także Hero+ LCD, różniące się właśnie obecnością dotykowego, kolorowego ekranu.

Powiązane treści:

Ranking kamer sportowych – sprawdź jaka kamera sportowa jest najlepsza?

Źródło: gopro.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.