iPhone 6s: dostawy opóźnione z powodu… wizyty papieża

Sprawa jest poważna, bo dotyczy ważnych ośrodków na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych, w tym między innymi Nowego Jorku czy Filadelfii.

W przyszłym tygodniu papież Franciszek odwiedzi Stany Zjednoczone i pojawi się między innymi w Nowym Jorku i Filadelfii. Abstrahując w tym momencie od religijnego wymiaru całego wydarzenia, dla nas jest to ciekawy, zaskakujący przypadek stykania się dwóch tak różnych – wydawało by się – sfer życia: religijnej i technologicznej.

Czynnikiem łączącym obie te sfery stała się firma… UPS, która na czas wizyty Ojca Świętego ogłosiła wstrzymanie dostarczania przesyłek w obu wymienionych wyżej miastach (chodzi tylko o część adresów) ze względu na wprowadzone w tym czasie procedury bezpieczeństwa. Apple wykorzystuje firmę UPS do dostarczania zamówionych już wcześniej najnowszych, gorąciutkich jeszcze iPhone’ów 6s i 6s Plus, więc mieszkańcy tych dwóch miast mogą spodziewać się dotarcia swoich telefonów z kilkudniowym opóźnieniem.

Oj, dostanie się Kościołowi Katolickiemu za wtrącanie się. Tym razem za wtrącanie się nie w politykę, nie w sferę moralną czy duchową, ale w najintymniejszą sferę gadżetową każdego miłośnika firmy Apple. Skandal! 😉

Zdjęcie papieża Franciszka pochodzi z serwisu Shutterstock.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.