Jabra prezentuje dźwiękowe nowości

Słuchawki, które pomogą w walce ze słabą motywacją do treningu i nie tylko.

Podczas targów IFA producent urządzeń audio przedstawił kilka nowości. Jedną z nich jest

Jabra Sport Pace

– słuchawki dedykowane osobom, które dopiero rozpoczynają zabawę z treningiem i potrzebują wsparcia w walce ze słabą motywacją. Tak, jak pozostałe produkty z linii sportowej, Jabra Sport Pace pomaga zaplanować i kontrolować trening, podając na bieżąco informacje o ćwiczeniach dzięki zintegrowanej aplikacji Jabra Sport Life. Za pomocą dedykowanego przycisku Sport Life Button użytkownik może zażądać informacji na temat obecnego i dotychczasowego treningu. Dzięki funkcji Advanced Multiuse słuchawki mogą się łączyć bezprzewodowo z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Zaletą słuchawek jest także ich mała waga (21.61g) oraz zestaw wkładek Eargel zapewniają wygodę użytkowania podczas długiego treningu czy biegu. Wbudowany akumulator pozwoli na 5-godzinny czas pracy lub 5 dni czuwania.

Jabra Sport Pace będzie dostępny na polskim rynku pod koniec października. Sugerowana cena to 399zł.

Kolejnym urządzeniem jest Jabra Eclipse – słuchawka Bluetooth cechująca się długim czasem działania. Ważące zaledwie 5,5 gramów urządzenie oferuje 3 godziny czasu pracy, ale specjalne etui ochronne może wydłużyć czas pracy do 10 godzin. Produkt dostępny będzie pod koniec września w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, w sugerowanej cenie 399 zł.

Kolejną nowością jest Jabra Halo Fusion – zestaw słuchawkowy stereo dedykowany nie tyle prowadzeniu rozmów co słuchaniu muzyki. Oprócz wkładek Earbuds znajdziemy tu także funkcję Multiuse, która pozwala na sparowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Halo Fusion umożliwia słuchanie muzyki i obsługę połączeń – wystarczy dotknąć zestawu, aby przełączyć się między trybami, bez potrzeby sięgania po telefon. Jabra Halo Fusion wejdzie do sprzedaży w Polsce pod koniec listopada. Sugerowana cena zestawu to 249zł.