LG MiniBeam PF1000U -100 cali z odległości 38 cm!

Najtańszym sposobem na uzyskanie dużego ekranu w salonie jest kupno projektora. Haczyk polega na tym, że im większy obraz chcemy uzyskać, tym dalej musimy umieścić projektor od ściany, a nie zawsze wymiary naszego salonu nam na to pozwalają. Tu z pomocą może przyjść nowy projektor LG.

LG MiniBeam PF1000U pozwoli Wam spełnić marzenia o 100-calowym ekranie. Wystarczy, że umieścicie go w odległości zaledwie… 38 cm od ściany! Projektor cechuje ponadto wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu (1920 x 1080 pikseli), jasność na poziomie 1000 lumenów oraz kontrast 150 000: 1. Sprzęt można też oczywiście ustawić bliżej ściany i wtedy przekątna obrazu się zmniejszy – przykładowo by wyświetlić obraz o przekątnej 60-cali wystarczy odsunąć projektor na odległość 11 cm.

LG MiniBeam PF1000U pod względem jasności odbiega niestety w dół od konkurencyjnych projektorów domowych, ale w porównaniu do ich przenośnych odpowiedników jest znacznie lepszy, a pod względem mobilności także nie prezentuje się najgorzej, gdyż waży około kilograma. Oprócz wbudowanych głośników znajdziemy w nim także Bluetooth, WiFi, Miracast, Intel WiDi, złącza HDMI, VGA, USB, S/PDIF, AV i gniazdo słuchawkowe.

Na razie sprzęt debiutuje w Korei Południowej w cenie 1350 USD (około 5028 zł), ale niewykluczone, że później trafi też do Europy.

0
Źródło: Slashgear.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.