Microsoft Band 2: oto nowa opaska Microsoftu

Już niebawem, 6 października, możemy się spodziewać lawiny premier nowych urządzeń firmy Microsoft. Oprócz smartfonów z rodziny Lumia czy hybrydowego tabletu Surface Pro 4 zobaczymy też nową wersję opaski tej firmy: Band 2.

To, co prezentujemy w tym momencie, to nieoficjalne grafiki przedstawiające nową opaskę Microsoft Band 2 (nazwa kodowa Envoy). Nieoficjalne, ale wiarygodne i na tyle szczegółowe, że nie zostawiają wyobraźni zbyt dużego pola do popisu.

Można powiedzieć, że Band 2 podobny jest do pierwszej opaski Microsoftu, ale wygląda jednak zauważalnie lepiej – bardziej szlachetnie i nowocześnie. To zapewne zasługa metalowego wykończenia środkowej, najważniejszej części opaski. Ciekawie wyglądają także dwa duże, różniące się od siebie mechaniczne przyciski umieszczone na boku opaski – obsługa urządzenia z ich pomocą powinna być całkiem wygodna.

Specyfikacja techniczna nowej opaski nie jest jeszcze znana, ale wielu rzeczy możemy się domyślać. Na pewno będzie ona wyposażona w wiele czujników potrzebnych do aktywnego spędzania czasu, przy czym bardzo prawdopodobne jest to, że odpowiednie aplikacje umożliwią współpracę tej opaski zarówno z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Windows, jak i iOS czy Android. Szczegółów dowiemy się zapewne już za kilkanaście dni – 6 października 2015 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.