Najbardziej precyzyjny sensor w świecie myszek

Nowa odsłona myszki Razer Diamondback powraca w odświeżonej formie, z wykorzystaniem najnowszej technologii tej firmy i systemu podświetlenia Chroma.

Firma Razer zaprezentowała dzisiaj nową wersję Diamondback. To jedna z pierwszych myszek tej firmy, która zyskała tak dużą sympatię graczy. Odświeżona Razer Diamondback charakteryzuje się poprawkami ergonomicznymi, podświetleniem LED Chroma oraz niezwykłą precyzją, dzięki zastosowaniu najdoskonalszego sensora na świecie.

Pierwszy model Razer Diamondback powstał w 2004. Był pierwszą gamingową myszką stworzoną z wykorzystaniem precyzyjnego sensora optycznego, a o ergonomię i funkcjonalność inżynierowie Razera zadbali współpracując z najlepszymi eSportowcami tamtych czasów. Konstrukcja charakteryzowała się niską wagą, wysoką responsywnością oraz możliwością regulacji czułości w locie, co sprawiło, że Diamondback trafiła do kanonu i stała się ulubionym modelem wielu czołowych eSportowców. Dzięki swoim właściwościom, myszka zdobyła wiele nagród na całym świecie i do dzisiaj chętnie sięgają po nią entuzjaści komputerowej rywalizacji.

Nowa mysz Razer Diamondback pozostaje wierna podstawowym założeniom swojego poprzednika, a dodatkowo oferuje większe możliwości dzięki wykorzystaniu najnowszego i zaawansowanego technologicznie sensora. Dzięki temu, w ręce graczy trafia produkt godny nazwy Diamondback.

Czerpiąc z kształtów pierwszej edycji, konstrukcja nowej Razer Diamondback pozostaje smukła i symetryczna. Boczne przyciski ułatwiają sterowanie grą, a zastosowane po bokach gumowane wstawki zapewniają większą kontrolę podczas szybkich ruchów oraz unoszenia myszki.

Najnowsza myszka Razera powstała w oparciu o sensor o czułości aż 16 000 DPI. Najnowszą technologię dopełnia oprogramowanie Razer Synapse, umożliwiające regulację czułości z dokładnością co do jednego DPI. Czujnik myszy pozwoli na wykrycie oderwania od podłoża o 0,1mm – dzięki temu gracze mogą wykonywać długie ruchy i bez obaw przenosić myszkę z powrotem w optymalne miejsce.

Nowa odsłona Diamondback nie byłaby kompletna bez podświetlenia Razer Chroma z 16,8 milionami kolorów do wyboru oraz możliwością pełnej personalizacji. Dzięki zastosowaniu wielu punktów świetlnych, posiadacze Razer Diamondback mogą stosować i personalizować nawet najbardziej złożone efekty podświetlenia i łatwo synchronizować je z innymi urządzeniami z linii Chroma.

Dzięki aplikacji Synapse, do każdego z przycisków nowej myszki można przypisać dowolne makro, funkcje czy skróty. Nawet najbardziej złożone konfiguracje można następnie zapisać w chmurze, by później odtworzyć je na dowolnym komputerze na świecie, bez konieczności ręcznego odtwarzania ustawień. Synapse umożliwia zapisanie i odtworzenie każdego indywidualnego profilu, ustawień wszystkich poziomów czułości czy schematów podświetlenia.

Cena

:

€99,99. Dostępność: od października

0
Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.