Tablet Lenovo Yoga Tab 3 już w Polsce

Pokazany na targach IFA 2015 najnowszy tablet firmy Lenovo wchodzi już na Polski rynek.

To już trzecia odsłona tabletu Lenovo Yoga, który tym razem, według zapewnień producenta, oferuje jeszcze dłuższy czas pracy (do 20 godzin, akumulator 6200 mAh), a także nietypowy, obracany o 180 stopni aparat połączony z matrycą o rozdzielczości 8 mln pikseli.

Wprowadzamy już trzecią generację tabletów z serii YOGA. Tym razem ponownie udało się zaskoczyć klientów jeszcze dłuższym czasem pracy na baterii oraz obrotową kamerą wysokiej rozdzielczości. Prezentujemy niesamowity tablet Lenovo, który możemy używać na cztery sposoby w najlepszym jak dotychczas stosunku jakości do ceny. Wybraliśmy 3 najważniejsze cechy dla użytkownika tabletu: bardzo dobra bateria, niespotykana funkcjonalność i wydajność. Oferujemy, więc niesamowity tablet z serii YOGA w najbardziej przystępnej cenie — powiedział Daniel Malak, ‎Consumer Sr. Business Manager w Lenovo Polska.

Firma Lenovo pozostała przy sprawdzonym rozwiązaniu, a mianowicie 4 sposobach używania z Lenovo Yoga Tab 3: Powieś, Postaw, Połóż, Trzymaj w dłoni. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w technologię AnyPen, dzięki której można pisać na nim, mając w ręku prawie każdy przedmiot przypominający rysik, np. długopis, widelec czy klucz.

8-calowy wyświetlacz HD (1280×800 pikseli) wykonany jest w technologii IPS i oferuje jasność na poziomie 350 nitów. Do tego dwa przednie głośniki z technologią Dolby ATMOS. Producent podkreśla przy tym, że Yoga Tab 3 8 cali to urządzenie bardzo mobilne, mające kompaktowe wymiary 210×146×(7-3) mm i ważące 470 g.

Za wydajność tabletu odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm takowany z częstotliwością od 1,1 GHz do 1,3 GHz (zależnie od wersji), wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Urządzenie oferuje 16 GB wbudowanej przestrzeni na dane, którą można rozszerzyć za pośrednictwem karty microSD aż do 128 GB. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i ma gniazdo Micro USB z funkcją OTG.

Lenovo YOGA Tab 3 8 cali jest dostępna w kolorze slate black w dwóch konfiguracjach:

– Lenovo YOGA Tab 3 850F 8″ WiFi w cenie 899 zł

– Lenovo YOGA Tab 3 850L 8″ LTE w cenie 1099 zł

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.