Aktualizacja z Honorem

Darmowa aktualizacja do Androida 5.1 Lollipop dla smartfonów Honor 6 i 6+.

Po okresie beta testów cieszące się popularnością smartfony Honor 6 i Honor 6+ otrzymały aktualizację systemu Android do wersji 5.1 Lollipop. Z racji tego, że jest to duży przeskok z dotychczasowej edycji, tj. Androida 4.4.2 KitKat, wprowadzono wiele przydatnych zmian, które z pewnością przypadną do gustu użytkownikom.

Aktualizacja wprowadza ze sobą przede wszystkim funkcje, które wnoszą korzystanie z Honora 6 i 6+ na jeszcze wyższy poziom. Nowa wersja oprogramowania to przede wszystkim usprawnione działanie, poprawa stabilności oraz lepsze zarządzanie baterią, mające znacznie wydłużyć czas pracy. Aktualizacja wprowadza również możliwość zapisywania zdjęć w formacie RAW, tryb gościa, udoskonalony system powiadomień oraz lepsze zarządzanie sieciami WiFi, modułami Bluetooth i GPS.

Reklama

Honor 6 jest popularnym przedstawicielem rodziny marki Honor. Został wyposażony w 5-calowy ekran Full HD (1920 x 1080 pikseli), ośmiordzeniowy procesor Kirin 920, 3GB RAM, aparat 5 Mpix oraz frontową kamerę 5 Mpix.

Honor 6+ jest najnowszym smartfonem w portfolio marki Honor. Oferuje matrycę o przekątnej 5,5″, dwa obiektywy aparatu 8 Mpix i taką samą kamerę frontową – 8 Mpix. Telefon został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Kirin 925 z 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, technologię dual SIM, umożliwiającą korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie (slot hybrydowy – dwie karty SIM lub jedna karta SIM i microSD). Za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 3600 mAh, który zapewnia do dwóch dni pracy podczas standardowego użytkowania.