LG Watch Urbane 2nd Edition z łącznością LTE

I okrągłą tarczą.

Druga wersja LG Watch Urbane otrzymała okrągły, 1,38-calowy wyświetlacz P-OLED o rozdzielczości 480×480 pikseli (348 ppi), który korzystnie wpłynął na design całego urządzenia. Oprócz trzech fizycznych przycisków, które posłużą jako skróty do najbardziej przydatnych aplikacji w smartwatchu znajdziemy także szereg sensorów (barometr, kompas, żyroskop, akcelerometr, GPS i pulsometr) oraz 16 różnych motywów tarcz.

Za działanie urządzenia odpowiada Snapdragon 400 taktowany zegarem o częstotliwości 1,2 GHz, 768 MB RAM-u, 4 GB pamięci wewnętrznej i Android Wear. Dużą zaletą smartwatcha jest także moduł 3G/LTE, dzięki któremu urządzenie może działać samodzielnie, bez obecności smartfona. Z zegarka także wykonamy połączenia głosowe.

Bateria o pojemności 570 mAh ma pozwolić na 1 dzień pracy. Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej i zapewnia ochronę przed kurzem i krótkotrwałym zanurzeniem w wodzie (IP67). W pierwszej kolejności zegarek trafi do USA i Korei Południowej. Dokłada data premiery i cena urządzenia nie została ujawniona.

Powiązane treści:

Smartwatch Sony – jaki wybrać?

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News