Microsoft obniża ceny konsol Xbox One!

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o obniżeniu orientacyjnych cen detalicznych dla zestawów z konsolami Xbox One w Polsce, do progu cenowego 1499 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 500GB oraz 1599 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 1TB.

Nowe ceny obowiązują dla pakietów o podanej specyfikacji, za wyjątkiem zestawów z sensorem Kinect, już dostępnych w sprzedaży oraz dla zestawów wprowadzanych do sprzedaży, w tym:

  • Zestaw Xbox One 1TB + Rise of The Tomb Rider
  • Xbox One 1TB
  • Xbox One 500GB + FIFA 16

Konsolę Xbox One wyróżniają stałe aktualizacje oprogramowania i nieustannie dodawane nowe funkcje. Wśród nich, Microsoft zapowiedział wraz z wprowadzeniem na konsoli systemu Windows 10, udostępnienie dla wszystkich użytkowników konsoli Xbox One wstecznej kompatybilności z grami Xbox 360, od 12 listopada 2015. Aktualizacja będzie udostępniania użytkownikom na całym świecie, wprowadzając jednocześnie nowe menu, funkcje społecznościowe i usługi sieciowe Xbox Live.

Dzięki wstecznej kompatybilności, na konsoli Xbox One można grać w gry z konsoli Xbox 360. W momencie oficjalnego startu usługi w katalogu dostępnych będzie ponad 100 tytułów, a z każdym miesiącem dodawane będą kolejne. Posiadane cyfrowe wersje gier Xbox 360 będą automatycznie gotowe do instalacji na konsoli Xbox One. W przypadku gier odtwarzanych z płyty, które należą do katalogu gier we wstecznej kompatybilności, wystarczy włożyć płytę do konsoli i rozpocząć pobieranie gry na dysk twardy. Wsteczna kompatybilność umożliwi również rozgrywki wieloosobowe w tytuły na konsolę Xbox 360 pomiędzy posiadaczami różnych modeli konsol Xbox.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.