Samsung Galaxy A9 będzie przebojem

To nie będzie smartfon Samsunga z najwyższej, topowej serii Galaxy S albo Galaxy Note, za to stosunek możliwości do ceny będzie w jego wypadku prawdopodobnie wyjątkowo korzystny.

Nie każdy chce albo może wydawać mnóstwo pieniędzy na smartfony należące do topowych serii danego producenta, czyli w przypadku Samsunga należące do serii S albo Note. To są modele pracujące na prestiż danej marki, natomiast prawdziwy biznes i prawdziwą sprzedaż nakręcają tańsze, ale nadal dobrze wyposażone modele z nieco niższej półki. W przypadku Samsunga zaliczają się do niej Galaxy A3, A5 i A7, a także nadchodzący A9.

To będzie duży smartfon, wyposażony w 5,5-calowy ekran (prawdopodobnie Super AMOLED) o rozdzielczości Full HD. Według danych zarejestrowanych w benchmarku Antutu (na razie na przedprodukcyjnej wersji) model o nazwie kodowej SM-A9000 będzie też wyposażony w niezły, 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 620 oraz 3 GB pamięci RAM. Do tego jeszcze 32 GB pamięci na dane i Android 5.1.1 Lollipop (finalna wersja będzie pewnie sprzedawana z Androidem 6.0).

Nie znamy oczywiście jeszcze ceny tego smartfona, ale wygląda na to, że będzie to naprawdę nieźle wyposażony model w akceptowalnej cenie. Jeśli dorzucimy do tego promocje oferowane przed operatorów sieci komórkowych, to może się okazać, że Galaxy A9 będzie jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów Samsunga w najbliższym czasie, nakręcającym wolumen sprzedaży i generującym dla firmy spore zyski.

0
Źródło: twitter.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.