Te smartfony LG dostaną Androida 6.0 [Aktualizacja]

Na razie dość marnie to wygląda.

Podobnie jak w przypadku Samsunga, LG zamierza chyba dość powściągliwie częstować użytkowników swoich obecnych smartfonów „ptasim mleczkiem” czy też „słodką pianką” – w zależności od tego, jak przetłumaczymy słówko Marshmallow. Oczywiście nie są to informacje potwierdzone przez LG, ale ich redaktorzy Slashgear mimo to nazywają je godnymi zaufania.

Naturalnie sprawa aktualizacji nie dotyczy nowych modeli, które być będą już debiutować z Androidem 6.0 na pokładzie (choć zapewne jeszcze nie na targach IFA 2015). Natomiast wśród urządzeń, które były dawniej lub są obecnie w sprzedaży, aktualizacji systemu doczekają się tylko… 4 smartfony LG. Są to:

  • LG G3
  • LG G4
  • LG Flex
  • LG Flex 2

Do tego dojść ma jeszcze jeden tablet: LG G Pad 10.1. W sumie jedynie pięć urządzeń, choć oczywiście ta lista może być wydłużona o kolejne starsze modele. Nie należy zatem tracić nadziei…

[AKTUALIZACJA]

Według oficjalnej informacji opublikowanej przez LG na portalu LGWorld.com, aktualizacji do systemu Android 6.0 doczekają się

dwa modele: LG G3 i LG G4

:

Do tej dwójki dojdzie jeszcze niemal na pewno pokazany niedawno LG V10. I… to już będzie koniec?

Oczywiście w miarę napływu kolejnych informacji o urządzeniach firmy LG, do których trafi Android 6.0 Marshmallow, lub o datach spodziewanych zmian powyższa lista będzie aktualizowana.

Zobacz także:

Te smartfony HTC dostaną Androida 6.0

Te smartfony Samsunga dostaną Androida 6.0
Te smartfony Sony dostaną Androida 6.0

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News