Creative Muvo Mini: pogodoodporny głośniczek Bluetooth

Muvo Mini jest lekki (250 gramów) i nieduży (długość 19 cm), ale zapewnia niezłą jakość odtwarzanej muzyki.

Dzięki unikatowej obudowie Creative Muvo Mini jest odporny na warunki atmosferyczne. Co za tym idzie, można z nim również swobodnie spędzać czas na basenie, stawiając głośnik tuż przy miejscu wodnej zabawy.

Jak zapewnia producent, kolumna Creative Muvo Mini oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami, tak aby wszyscy tańczyli przy ulubionej muzyce. W dodatku to sprzęt dla wytrwałych imprezowiczów, bo czas życia akumulatora Muvo Mini to aż 10 godzin. Powtórne ładowanie odbywa się przez port Micro USB.

Łatwo można pochwalić się swoją playlistą, wystarczy że sparujemy urządzenie mobilne z Muvo Mini poprzez włączoną funkcję NFC lub przez Bluetooth. Kolumna posiada również wbudowane wejście Aux, do podłączania innych analogowych urządzeń.

Mimo wolnego czasu podczas nadchodzących świąt, zawsze jest jakaś potrzeba telefonowania w najważniejszych dla nas sprawach. Creative Muvo Mini ma wbudowany mikrofon i za pomocą jednego przycisku możemy w łatwy sposób przełączyć się z playlisty na rozmowę telefoniczną.

Creative Muvo Mini dostępny jest w czterech kolorach do wyboru: czarnym, niebieskim, czerwonym lub białym za 189 zł .

Powiązane treści:

Jaki głośnik bluetooth wybrać?

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.