Creative Outlier: słuchawki Blutetooth z odtwarzaczem MP3

Jak tłumaczy producent, Creative Outlier to słuchawki przeznaczone dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i entuzjastów zdrowego trybu życia, a także dla tych, którzy chcą pokazać swój styl.

Największą zaletą słuchawek Outlier jest ich wszechstronność, dzięki możliwości odtwarzania muzyki z różnych źródeł:

– przez połączenie bezprzewodowe: Bluetooth, NFC

– przez port USB

– przez karty microSD

Urządzenie Bluetooth można połączyć ze słuchawkami Outlier bezprzewodowo. Dzięki zgodności z technologią Bluetooth4.1, słuchawki Outlier obsługują połączenie bezprzewodowe odporne na zakłócenia z innych, znajdujących się w pobliżu, urządzeń bezprzewodowych wykorzystujących częstotliwość 2,4 GHz, aby muzyka była odtwarzana bez zakłóceń. Z kolei jeśli posiadamy urządzenie zgodne z technologią NFC, sparowanie ze słuchawkami Outlier zajmie kilka sekund!

Słuchawki Outlier umożliwiają odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku z komputera przez port USB. Ustawienia dźwięku można ponadto dostosować, pobierając bezpłatne oprogramowanie — Sound Blaster Control Panel i wybierając profil audio, najlepiej dopasowany do preferencji muzycznych.

Słuchawki Outlier z wbudowanym odtwarzaczem MP3 umożliwiają odtwarzanie ulubionej muzyki z karty microSD. Obsługa formatów MP3, WMA i WAV zapewnia dostęp do nawet 10 000 utworów o wysokiej jakości w formacie MP3 zapisanych na karcie microSD o pojemności 32 GB i umieszczonej w słuchawkach.

Ponadto słuchawki są wyposażone w standardowe wejście stereofoniczne 3,5 mm, co pozwala podłączyć je do urządzenia za pomocą dostępnego w zestawie kabla audio stereo. Można więc nadal z przyjemnością słuchać, nawet po wyczerpaniu się akumulatora słuchawek!

Słuchawki wyposażono w dwa przetworniki neodymowe, dzięki czemu jakość dźwięku podczas słuchania muzyki i rozmów jest naprawdę wysoka. Wykonane ze stopu pierwiastków ziem rzadkich i innych metali, przetworniki o wysokiej czułości zapewniają uzyskanie mocnego dźwięku.

Co ciekawe użytkownicy systemu Android mogą pobrać bezpłatną aplikację do zmiany tekstu na mowę, Buddy, która pozwala na odczytywanie powiadomień lub wiadomości tekstowych- SMS, WhatsApp, WeChat, LINE, Viber, Skype, Facebook Messenger i nie tylko. To daje pewność, że słuchawki Outlier nigdy nie pozwolą na pominięcie ważnej wiadomości ani powiadomienia, będąc w podróży.

Wbudowany mikrofon z mechanizmem ClearSpeech, aktywnie tłumi zakłócenia zewnętrzne i cyfrowo poprawia przejrzystość mowy, aby rozmowy brzmiały głośno i wyraźnie. Ponadto jest zgodny z technologią HD Voice2, więc rozmowy telefoniczne brzmią tak jak na żywo.

Słuchawki Outlier pozwalają na uzyskanie dostępu do danych na karcie microSD i ich modyfikację bezpośrednio z komputera po włączeniu trybu pamięci masowej. Dzięki tej opcji nie trzeba wyjmować karty pamięci i podłączać jej do komputera w celu zarządzania muzyką.

Zaprojektowany pod kątem łatwego strumieniowego przesyłania dźwięku przekaźnik Creative BT-W2 przesyła dźwięk i głos z komputera PC/Mac przy niewielkim opóźnieniu. Zapewnia to synchronizację dźwięku i obrazu w czasie rzeczywistym oraz komunikację głosową przy niskim opóźnieniu podczas rozmów w programie Skype i wideokonferencji.

Gracze mogą podłączyć przekaźnik Creative BT-W2 do konsoli PlayStation 4, aby uzyskać lepszą jakość muzyki przesyłanej bezprzewodowo i komunikacji głosowej za pomocą słuchawek Outlier.

Czas działania Creative Outlier to 10 godzin odtwarzania muzyki lub 8 godzin rozmów po jednym naładowaniu. Wystarczy naładować słuchawki przez port USB, korzystając z dostępnego w zestawie kabla.

Wbudowana funkcja Lap Timer umożliwia przesyłanie komunikatów głosowych dotyczących czasów okrążeń i całkowitego czasu aktywności związanej ze słuchawkami Outlier.

Do słuchawek Outlier można przymocować pierścienie akustyczne, aby dopasować je do swojego stylu. Sześć par silikonowo-gumowych pierścieni akustycznych daje wiele możliwości na wyrażenie własnego stylu.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek to 399 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.