Elephone M2 z Flyme 4.5.3

Flyme to oprogramowanie znane ze smartfonów Meizu

Elephone M2 to wyposażony w 5,5-calowy ekran Full HD smartfon o całkiem niezłych parametrach. Ośmiordzeniowy układ MediaTek MT6753 z grafiką Mali-720 jest wspomagany przez 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna ma pojemność 32 GB, powinna zatem wystarczyć nawet bardziej wymagającym użytkownikom. Przednia kamera ma rozdzielczość 5 Mpix, tylna 13 Mpix (Sony IMX214). Smartfon oferuje oczywiście funkcjonalność Dual-SIM i umożliwia montaż dwóch kart w formacie micro-SIM. Dostępny jest też slot na kartę microSD o pojemności do 128 GB. Elephone M2 oferuje też łączność LTE na kanałach 1, 3, 7, 8 i 20 (FDD). Wbudowany system operacyjny to Android 5.1 w zmodyfikowanej wersji ELE UI.

Od dziś dostępna do pobrania i instalacji jest również kolejna wersja ROM-u – Flyme 4.5.3 znana ze smartfonów marki Meizu. Oprogramowanie oraz instrukcję instalacji można znaleźć na forum Elephone.

Poniżej znajdziecie kilka screenów z Flyme na Elephone M2.

Elephone M2 jest już w drodze do nas i wkrótce jego recenzja pojawi się na naszej stronie. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z rankingiem smartfonów Dual-SIM.