Hama: nowe akcesoria do kamer GoPro

Kamery GoPro wyznaczyły nową jakość w nagrywaniu filmów. Ale czasami wymagają wsparcia w postaci różnego rodzajów akcesoriów.

Kamery GoPro stały się synonimem urządzeń służących do rejestracji szalonych przygód i eskapad, zaś nagrywane nimi filmy notują setki tysięcy odsłon na YouTube. Trudno się temu dziwić, wszak ekstremalne przejazdy na nartach, skoki spadochronowe czy popisy na paralotniach budzą podziw i zazdrość. Twórcy tego typu filmików zawieszają sobie coraz wyżej poprzeczkę, kręcąc ekstremalne sceny mrożące nieraz krew w żyłach. Nagrywanie takich ujęć często wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów.

Hama oferuje szeroką gamę dodatków przeznaczonych dla kamer GoPro. Cieszą się one rosnącą popularnością wśród naszych klientów. Użytkownicy kamer nie zawsze radzą sobie z nagrywaniem w trudnych warunkach. Często trudno prawidłowo uchwycić bądź ustawić kamerę. Akcesoria całkowicie rozwiązują ten problem

. – tłumaczy Maciej Kramer z Hama Polska.

Rodzina akcesoriów Hamy opracowanych z myślą o kamerach GoPro powiększyła się o cztery nowe produkty. Jednym z największych wyzwań stojących przed użytkownikami kamer sportowych jest nagrywanie scenek na wodzie. GoPro może łatwo wyślizgnąć się z ręki i wpaść do wody. Dlatego Hama wprowadziła do oferty specjalny pływak do kamery GoPro, zabezpieczający przez zatonięciem. Co więcej, pozwala on wykonywać stabilne ujęcia w wodzie. Jaskrawy kolor sprawia, że kamera nigdy nie zniknie z pola widzenia. Pływak waży 57 gramów, zaś jego długość to 15 cm.

Pozostałą grupę tworzą różnego rodzaju mocowania, umożliwiające rejestrację scen w trudnych warunkach. Pas na bark, wykonany z elastycznego stretchu, świetnie sprawdzi się podczas kręcenia filmów w czasie jazdy na nartach, rowerem górskim czy motocyklu crossowym. Jego zaletą jest łatwy i szybki montaż. Nie mniej przydatnym rozwiązaniem jest uchwyt z trzema przyssawkami o średnicy 4,5 mm. Taka konstrukcja zapewnia stabilność i pozwala nagrywać filmy w niecodziennej perspektywie.

Kolejnym walorem jest mocowanie z solidnego aluminium. Warto dodać, że tego akcesorium można także użyć jako statywu samochodowego. Ofertę najświeższych dodatków dla GoPro uzupełnia też wielofunkcyjny uchwyt, który może znaleźć zastosowanie jako ramię, wysięgnik czy statyw. Dla przykładu: składane ramię pozwala robić ciekawe ujęcia selfie, zaś ramię z wysięgnikiem sprawdzi się podczas nagrywania scen w wyjątkowej perspektywie. Użytkownik nie musi się obawiać o bezpieczeństwo kamery, bowiem przeguby są unieruchamiane za pomocą solidnych śrub. Lekka waga (180 gramów), a także pasek na rękę, sprawiają, że uchwyt można łatwo przenosić i zabrać w najdalszą i najbardziej ekstremalną wyprawę.

Sugerowane ceny detaliczne:

Uchwyt pływający do kamer GoPro (kolor żółty) – 59,90 zł

Pas na bark GoPro – 129,00 zł

Uchwyt z 3 przyssawkami do GoPro – 119,00 zł

Uchwyt wielofunkcyjny Multigrip do GoPro – 269,00 zł

Powiązane treści:

Kamera sportowa Sony – wybierz najlepszą z rankingu

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.