inkWATCH Tria Plus: polski zegarek dla aktywnych

inkWATCH TRIA Plus to nowy, wyposażony w GPS, zegarek treningowy polskiej firmy Arta Tech. Producent reklamuje swój produkt, jako zegarek treningowy dla osób aktywnych, uprawiających wiele dyscyplin sportowych. TRIA Plus łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z modelu TRIA, rozszerzone o dodatkowe funkcje i bezprzewodową komunikację.

Trwałość

Wyświetlacz inkWATCHa TRIA Plus chroniony jest „twardym szkłem” (w informacji prasowej nie znaleźliśmy jednak konkretnego rodzaju, jaki zastosowano), a dzięki wodoodpornej obudowie, zegarek można zabrać ze sobą na basen lub jezioro. W trybie zegarka TRIA Plus jest w stanie pracować nawet do 60 dni na jednym ładowaniu. W

trybie ciągłego treningu

z aktywnym modułem GPS, zegarek może rejestrować aktywności sportowe do 11 godzin. Dzięki Bluetooth Smart możliwe jest podłączenie do niego większości dostępnych na rynku pulsometrów, zewnętrznych krokomierzy czy rowerowych kadencjometrów.

Dla aktywnych

Zegarek sprawdzi się podczas biegów przełajowych, dzięki funkcji Nawigacja. Wyświetlana na ekranie inkWATCH TRIA Plus strzałka wskaże drogę do celu. „Wirtualny Partner” mobilizuje do ciągłego poprawiania wyników, a możliwość zaplanowania treningów interwałowych ułatwi zwiększenie wytrzymałości organizmu. Funkcja Smart Pause przyda się w mieście, gdy czerwone światło przeszkodzi w treningu biegowym. Tryb Smart Band pozwala mierzyć dzienną aktywność także poza treningami, informując o przebytym dystansie, wykonanych krokach czy spalonych kaloriach.

Dzięki zastosowaniu czułego modułu GPS z funkcją szybkiego ustalania pozycji QuickFix, inkWATCH TRIA Plus sprawdzi się również w trakcie pieszych wędrówek.

Treningi monitorowane za pomocą zegarka można łatwo wyeksportować do popularnych portali sportowych Endomondo i Runtastic. inkWATCH TRIA Plus pozwala również na utworzenie kopii zapasowych wszystkich aktywności w wirtualnej chmurze Midiapolis Drive. Interfejs urządzenia dostępny jest w języku polskim.

Cena i dostępność

inkWATCH TRIA Plus można już kupić w sklepach sportowych oraz w sieciach RTV EURO AGD i Media Markt. Dostępny jest również w internetowym sklepie producenta. Zegarek objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Jego sugerowana cena to 599 PLN. Do końca grudnia cena promocyjna inkWATCH TRIA Plus na inkwatch.eu to tylko 499 PLN

Strona internetowa MIDIA:

www.my-midia.com

Limitowana oferta promocyjna:

www.inkwatch.eu

Specyfikacja techniczna zegarka inkWATCH TRIA Plus

● Wymiary fizyczne: 45 × 45 × 15 mm

● Waga: 67 g

● Wykonanie koperty: tworzywo sztuczne

● Wykonanie paska: tworzywo sztuczne

● Wyświetlacz:

○ Technologia: high resolution and energy-efficient Sharp display

○ Wymiary: 24 × 24 mm

○ Podświetlenie

○ Rozdzielczość wyświetlacza: 128 × 128 pikseli

● Klasa wodoszczelności: do 50 metrów

● Odporność na wstrząsy

● Bluetooth Smart

● Działanie w temperaturach: -10°C ~ +60°C

● Funkcje zegarka: czas, data

● Odbiornik GPS z funkcją QuickFix

● Bateria: litowo-jonowa, wewnętrzna do wielokrotnego ładowania

● Czas działania baterii: do 11 godzin w trybie treningu (GPS) i 60 dni w trybie zegarka

● Kolor: czarny

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.