Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite od dzisiaj w sprzedaży

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Kontrolera bezprzewodowego Elite do konsoli Xbox One. Nowe akcesorium jest dostępne w sklepach sieci Media Markt i Saturn od 6 listopada, w orientacyjnej cenie detalicznej 599 zł.

Kontroler Xbox Elite ma spełniać nawet najbardziej wyśrubowane wymagania użytkowników. Sprzęt został stworzony we współpracy z profesjonalnymi graczami, aby w pełni wykorzystać potencjał gier i dostosować jego funkcje do specyficznego stylu rozgrywki. Xbox Elite to większa precyzja ruchu i szybkość działania oraz elementy kontrolera, które można dostosować do własnych potrzeb. W zestawie z kontrolerem dołączone są liczne akcesoria, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu, dzięki wymiennym drążkom, łopatkom i przyciskom kierunkowym.

Ustawienia kontrolera można też dostosować do swoich potrzeb za pomocą bezpłatnej aplikacji Akcesoria Xbox, dostępnej na konsoli Xbox One oraz w systemie Windows 10. Za jej pomocą można wybrać ustawienia spustów, czułość drążków, funkcje przycisków i inne opcje. Można też przypisać różnorodne funkcje do przycisków ABXY, łopatek, pada kierunkowego, spustów i drążków, w zależności od wybranej gry. Utworzone profile można następnie załadować do kontrolera i błyskawicznie przełączyć, nawet w trakcie rozgrywki. Dodatkowo, kontroler Xbox Elite będzie wyposażony w przygotowane wcześniej profile, dostosowane do najpopularniejszych gier tego roku, w tym Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6 i Gears of War: Ultimate Edition, jak również nadchodzących hitów: Call of Duty: Black Ops III i Star Wars Battlefront .

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite został zaakceptowany do użytku w rozgrywkach turniejowych organizacji ESL oraz Major League Gaming (MGS).

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.