Ravcore – nowa gamingowa marka już wkrótce w Polsce

Na polskim rynku działa już sporo firm oferujących akcesoria peryferyjne dedykowane graczom. Od grudnia przybędzie jeszcze jedna nowa marka dla miłośników komputerowej rozrywki.

Markę RAVCORE symbolizują trzy kruki, połączone w jedność. Ich wspólne działanie pozwala uzyskać
lepszy wynik niż suma osiągnięć każdego z osobna. Jak możemy przeczytać w notce prasowej kruku mają stanowić doskonałą analogię do produktów RAVCORE, które wzajemnie się uzupełniają i tworzą kompletny arsenał gracza komputerowego. Dla wytrawnego gracza ważna jest zarówno dobra mysz, charakteryzująca się dużą szybkością i wysoką czułością, jak i słuchawki gwarantujące znakomitą jakość dźwięku.

Nie poznaliśmy jeszcze szczegółów na temat urządzeń producenta, ale według zapowiedzi możemy liczyć na materiały z najwyższej półki, szerokie możliwości programowania akcesoriów pod własne potrzeby oraz gwarancję door-to-door. Gracze będą mogli wybierać spośród czterech modeli myszy i klawiatur, trzech modeli słuchawek i podkładek oraz dwóch rodzajów obudów. Na rynek trafi również mocny, 750 W zasilacz gamingowy sygnowany certyfikatem 80 PLUS Gold.Wszystkie urządzenia charakteryzują się agresywnym, czerwono-czarnym designem. Więcej informacji na ich temat mamy otrzymać niebawem.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.