Ruszyły zapisy na najnowszą wersję Samsung Gear VR

Druga, tańsza generacja Samsung Gear VR już niedługo trafi do sklepów. Dzięki temu już teraz można składać przedpremierowe zamówienia na gogle Samsunga. A ich cena - trzeba to przyznać - kusi.

Nadchodzące gogle Samsung Gear VR kosztować będą 100 dolarów – w porównaniu do dwóch poprzednich Gear VR, kompatybilnych tylko z jednym modelem telefonu koreańskiego producenta, cena jest prawie dwukrotnie niższa, a kompatybilność… no cóż – najnowszy model Gear VR współpracować będzie z następującymi modelami z linii Galaxy:

  • Samsung Galaxy Note5,
  • Samsung Galaxy S6,
  • Samsung Galaxy S6 edge
  • Samsung Galaxy S6 edge+

Szkoda, że na tej liście nie znalazł się Samsung Galaxy S5, ale nie można mieć wszystkiego. Dzięki ścisłej współpracy firmy Samsung z Oculus Rift, koreański producent telefonów oferuje obecnie najbogatszy ekosystem VR, jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Decyzja o wypuszczeniu tańszej i bardziej uniwersalnej wersji Gear VR wydaje się potwierdzać nasze przypuszczenia, o tym jakoby Samsung za punkt honoru postawił sobie zdobycie i utrzymanie pierwszego miejsca, jeśli chodzi o mobilną wersję VR.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy najnowszy model Gear VR pojawi się w Polsce. Jeśli chcielibyście złożyć zamówienie przedpremierowe, to kliknijcie tutaj.

0
Źródło: bestbuy
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.