Szukasz taniego, prostego, solidnego telefonu?

Microsoft niebawem wprowadzi do swojej oferty dwa nowe modele telefonów: Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM. To urządzenia z rodziny telefonów wielofunkcyjnych. Posiadają ekran o przekątnej 2,8 cala i wyposażone są w dwa aparaty o rozdzielczości 2 MP z lampą błyskową LED. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów telefony te pozwalają także na przeglądanie Internetu, robienie i oglądanie zdjęć, odtwarzanie wideo oraz granie. Telefony zadebiutują na rynku polskim na przełomie roku.

Nokia 230 oraz Nokia 230 Dual SIM to propozycja Microsoft skierowana do tych osób, które cenią sobie w telefonach przede wszystkim kompaktowy rozmiar, przywiązanie do estetycznego wyglądu, wytrzymałą baterię, intuicyjność użytkowania oraz kluczowe funkcjonalności, dostępne w przystępnej cenie.

Jednym z wyróżników nowych telefonów jest bardzo długi czas pracy: do 23 godzin rozmów i do 27 dni w trybie gotowości w przypadku modelu na jedną kartę SIM i do 22 dni w trybie gotowości w przypadku wersji Nokia 230 Dual SIM.

Oba urządzenia posiadają aluminiową pokrywę tylną w odcieniu ciemnego bądź jasnego srebra. Dzięki aparatowi zastosowanemu w nowych modelach telefonów Nokia 230 oraz Nokia 230 Dual SIM możliwe jest wykonywanie zdjęć zarówno w dzień jak i w nocy. Fotografie zrobione przednim aparatem o rozdzielczości 2 MP w razie potrzeby są doświetlane lampą błyskową LED. Można ustawić przycisk skrótu wywołujący aplikację foto aby nie stracić „tego momentu”. Bezpośrednio z poziomu telefonu można umieszczać zrobione zdjęcia w mediach społecznościowych, np. na Facebooku czy Twitterze.

Nokia 230 i Nokia 230 Dual Sim posiadają również szereg przydatnych każdego dnia funkcji, m.in. Radio FM, Odtwarzacz MP3 i wideo, Bluetooth 3.0 z obsługą zestawów słuchawkowych. Pamięć urządzenia można rozszerzać o karty MicroSD do 32 GB. Do przeglądania treści internetowych użytkownicy mają do dyspozycji przeglądarkę Opera Mini, wyszukiwarkę Bing oraz serwis MSN Weather.

Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM to również propozycja dla graczy mobilnych, którzy przez cały rok będą mogli pobierać co miesiąc jedną bezpłatną grę autorstwa Gameloft i cieszyć się popularnymi tytułami, takimi jak Assassin’s Creed Brotherhood czy Midnight Pool 3.

Telefony Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM będą dostępne w Polsce– na przełomie roku. Sugerowana cena detaliczna to 249 PLN.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.