Zabezpiecz swojego iPhone’a 6/6s z nową obudową Thule

Najnowszy produkt firmy Thule dla użytkowników iPhone'ów 6/6 Plus oraz 6s/6s Plus sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach: może zostać zanurzony w wodzie (stopień ochrony IP68) i skutecznie chroni ekran i obudowę przed uszkodzeniami oraz upadkiem z wysokości nawet dwóch metrów.

Jeśli nie stronicie od aktywnego wypoczynku lub Wasza praca często naraża smartfona na nieprzyjemności warto zainteresować się nową obudową Thule dedykowaną iPhone’om z serii 6. Atmos x5 jest wodo- i pyłoodporna (spełnia wymagania normy IP68). Zamontowanie jej na urządzeniu jest proste (poprawne zamknięcie sygnalizowane jest wyraźnym kliknięciem) – wszystkie elementy obudowy zaprojektowano tak, by każdorazowe umieszczenie w niej smartphone’a przebiegało szybko i bez konieczności testowania za każdym razem szczelności (co jest niezbędne w przypadku wielu konkurencyjnych rozwiązań).

Według testów przeprowadzonych przez producenta osłona ekranu gwarantuje pięciokrotnie wyższą odporność na uszkodzenia niż w przypadku niechronionego iPhone’a, zaś narożniki obudowy sprawiają, że upadek z 2 metrów nie wpłynie na smartfona. Dodatkowo ekran chroniony jest przed odbiciami światła i śladami palców bez wpływu na responsywność wyświetlacza. Producent pomyślał też o łatwym dostępie do portów oraz opaski na rękę pozwalającej zabezpieczyć się przed zgubieniem smartfona w ekstremalnych sytuacjach.

Obudowa jest już dostępna w sprzedaży w cenie 349 zł w następujących wariantach kolorystycznych: czarnym, biało-szarym oraz ciemnoszaro-zielonym.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.