5-calowy myPhone za 599 zł w Biedronce

Właśnie od dzisiaj.

Model ten jest kontynuacją smartfona myPhone Infinity. Urządzenie wyposażono w 5-calowy wyświetlacz HD, z technologią IPS i zabezpieczeniem w postaci powłoki ochronnej Gorilla Glass 3. Wyróżnikiem tego modelu jest również aluminiowa ramka i tworzywo Fiber Glass na tylnej części obudowy.

myPhone Infinity II LTE pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop, a za jego wydajność odpowiada zamontowany chipset MediaTek MT6735P z procesorem Quad Core Cortex-A53 o taktowaniu 1.0 GHz. W modelu tym zastosowano 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością korzystania z zewnętrznej karty pamięci microSD do 32 GB.

Smartfon wyposażono w dwa moduły aparatów fotograficznych, każdy z matrycą o rozdzielczości 5 mln pikseli. Moduł na tylnej ściance wyposażony jest też w autofokus, lampę LED i oferuje m.in. funkcję zdjęć panoramicznych i HDR.

Dodatkowo w myPhone Infinity II LTE znaleźć można baterię o pojemności 2000 mAh, a pracę jego wspiera obsługa sieci LTE (150 Mbps – downlink, 50 Mbps – uplink), Bluetooth 4.0, WiFi, GPS oraz funkcja DualSIM.

myPhone Infinity II LTE dostępny będzie w sieci sklepów Biedronka, w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej, a jego promocyjna cena to 599 zł.