Akcesoria gamingowe Ravcore od jutra w sprzedaży

Znamy ceny!

Klawiatura Hurricane

posiada 10 dodatkowych, programowalnych przycisków oraz 4 profile, które pozwalaj użytkownikowi przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawić makra w dziesiątkach kombinacji, zgodnie z preferencjami w poszczególnych grach. Jeśli nie gustujecie w czerwonych klawiszach specjalnych będziecie mogli je bez problemu wymienić na czarne dołączone do zestawu.

Ciekawym rozwiązaniem w klawiaturze Hurricane jest dołączony do zestawu wiatrak, który owiewa i ochładza dłonie gracza w najgorętszych momentach gry. Można go podłączyć w jednym z dwóch złącz USB 2.0, rozlokowanych po obu stronach klawiatury. Klawiatura Hurricane dostępna będzie w cenie 229,99 zł.

Klawiatura Blade

wyposażona została w 9 programowalnych przycisków, przystosowanych do obsługi ustawień makro oraz 4 odpowiedzialne za profile. Dzięki dwóm dodatkowym przyciskom gracz może również szybko przełączać się pomiędzy trybami poruszania się za pomocą strzałek lub przycisków WASD. Regulacja częstotliwości próbkowania (125 – 1000 Hz) oraz czasu reakcji przycisków umożliwiają dostosowanie czułości i szybkości klawiatury do wymagań każdej gry. Blade wyróżnia się także podświetleniem LED – klawiatura podzielona jest na 4 segmenty i z poziomu oprogramowania można ustawiać dowolne warianty kolorystyczne. Cena tego urządzenia także została ustalona na poziomie 229,99 zł.

Przewodowa mysz Ravcore Tempest z laserowym sensorem AVAGO 9800 posiada sześciopoziomową regulację w zakresie DPI (200-8200). 8 programowalnych przycisków, 5 profili użytkownika wraz z oprogramowaniem pozwalają przypisać makra i funkcje poszczególnym klawiszom. Częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 30G gwarantują brak opóźnień. Tempest charakteryzuje się także symetryczną budową, wygodną zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych graczy. Mysz Ravcore Tempest dostępna będzie w cenie 169,99 zł.

Ostatnią z nowości producenta są słuchawki Ravcore Zen oferujące dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Oprócz elastycznego, chowanego mikrofonu znajdziemy tu także podświetlenie LED w jednym z pięciu kolorów.

  • Szczegóły techniczne: Ø 50 MM
  • Pasmo przenoszenia: 20 HZ – 20 KHZ
  • Impedancja: 32 OHM
  • Współczynnik sygnału/szum (SNR): >800B

Cena headsetu wynosi 259,99 zł.

Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door. Z okazji premiery w Polsce Ravcore przygotował też specjalną promocję. Pierwszych dwudziestu użytkowników, którzy zarejestrują produkty Ravcore na stronie ravcore.com, otrzymają, oprócz rozszerzonej gwarancji door-to-door, 30% rabat na grę Fallout 4 w sklepie muve.pl.