Czy tak będzie wyglądał Galaxy S7?

W ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się, że następca Samsunga Galaxy S6 nie przyniesie większych zmian w designie urządzenia. Na co jednak możemy liczyć?

Rzeczywisty wygląd smartfona prawdopodobnie zobaczymy dopiero na lutowych targach MWC, ale najnowsze rendery pochodzące od IT Skins – producenta obudów – sugerują, że Samsung Galaxy S7 pod względem swojej konstrukcji faktycznie nie będzie odbiegał od poprzednika. Jedyną zauważalną różnicą jest zmiana kształtu przycisku Home, który w całej rodzinie Galaxy był zaokrąglony, a tutaj posiada krawędzie o kątach prostych.

Z tyłu urządzenia nie widać już różnicy – dalej u góry znajdziemy aparat główny i diodę LED. Z lewej strony można zobaczyć miejsce na przyciski – prawdopodobnie od regulacji głośności -, a z prawej przycisk blokady i slot na kartę SIM.

Według źródła wymiary urządzenia prezentują się następująco: 143.37 x 70.8 x 6.94 mm. Telefon byłby zatem praktycznie identyczny do rozmiarów Galaxy S6 (143.4 x 70.5 x 6.8 mm), co oznacza, że Galaxy S7 będzie miało ekran o przekątnej 5,1″. Jeśli chodzi o wymiary Galaxy S7 Plus (163.32 x 82.01 x 7.82 mm) to według źródła model ten będzie większy niż swój poprzednik (154.4 x 75.8 x 6.9 mm), co sugeruje, że możemy liczyć na ekran o przekątnej 6″ – takie same wymiary ma bowiem Galaxy Mega 2.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.