Drogie i brzydkie- takie jest nowe etui do iPhone’ów

Jeśli często Waszemu smartfonowi brakuje energii z pewnością nosicie w kieszeniach powerbanki. Ci, którzy nie lubią zabierać ze sobą dodatkowych sprzętów mogą pomyśleć o specjalnych obudowach z wbudowanym już powerbankiem. Apple właśnie wprowadził do swojej oferty takie akcesorium.

Smart Battery Case został zaprojektowany dla iPhone’ów 6 i 6s. Wewnątrz etui znajdziemy wyściółkę z miękkiej mikrofibry, natomiast na zewnątrz obudowa pokryta jest gładkim silikonem. Gadżet dostępny jest w kolorze grafitowym i białym. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie będzie to akcesorium dedykowane fanom eleganckiego designu – garbate plecy mogą skutecznie zniechęcić wszelkich estetów.

Ale etui ma być przede wszystkim funkcjonalne. W tym przypadku mówimy o ukrytym wewnątrz powerbanku, który doładuje iPhone’a, gdy znajdziemy się w kryzysowej sytuacji. Niestety producent nie ujawnia jego pojemności. Podaje tylko, że dzięki obudowie będziemy mogli rozmawiać o 25 godzin dłużej/ korzystać z Internetu LTE do 18 godzin lub o 20 godzin dłużej oglądać filmy wideo. Poziom naładowania etui wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w centrum powiadomień.

Gadżet może miałby rację bytu, gdyby nie był jeszcze koszmarnie drogi. 479 zł za tak kiepski design i brak konkretnych informacji raczej odstraszy klientów Apple’a. Na szczęście są na rynku alternatywne produkty.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.