GoClever City Board – mobilność w miejskiej dżungli

GoClever wprowadził do swojej oferty elektryczną deskorolkę, którą można wykorzystać jako alternatywny środek miejskiego transportu.

City Board posiada mechanizm samopoziomujący się, który umożliwia sterowanie pojazdem poprzez pochylenie do przodu lub odchylenie do tyłu i odpowiednią pracę nóg. Balans ciałem pozwala na przyspieszanie, zwalnianie, hamowanie i skręcanie. Konstrukcja jest tak przemyślana, że użytkownik może również dokonywać bardziej skomplikowanych i dynamicznych ewolucji w 360-stopniach.

A jak z aspektem ekonomicznym? W pełni naładowana bateria w City Board pozwala na pokonanie dystansu do 20 km, a maksymalna prędkość, którą można uzyskać to nawet 15 km/h. Deską można się poruszać po płaskich nawierzchniach (asfalt, beton), ale także bardziej wymagającym terenie (płaska kostka brukowa lub skate park). Koła w rozmiarze 6,5″ pozwalają na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia od 15 do 30 st. (w zależności od wagi użytkownika i poziomu naładowania baterii). Baterię naładujemy zaś do pełna w 2 godziny.

City Board jest dostępny w kolorze białym i czarnym. Za zestaw, w skład którego wchodzi też torba zapłacimy 1499 zł, a więc mniej niż w przypadku konkurencyjnych pojazdów np. Yesdzika (1999 zł).

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.