GoClever City Board – mobilność w miejskiej dżungli

Nowa alternatywa dla deskorolki już w Polsce.

City Board posiada mechanizm samopoziomujący się, który umożliwia sterowanie pojazdem poprzez pochylenie do przodu lub odchylenie do tyłu i odpowiednią pracę nóg. Balans ciałem pozwala na przyspieszanie, zwalnianie, hamowanie i skręcanie. Konstrukcja jest tak przemyślana, że użytkownik może również dokonywać bardziej skomplikowanych i dynamicznych ewolucji w 360-stopniach.

A jak z aspektem ekonomicznym? W pełni naładowana bateria w City Board pozwala na pokonanie dystansu do 20 km, a maksymalna prędkość, którą można uzyskać to nawet 15 km/h. Deską można się poruszać po płaskich nawierzchniach (asfalt, beton), ale także bardziej wymagającym terenie (płaska kostka brukowa lub skate park). Koła w rozmiarze 6,5″ pozwalają na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia od 15 do 30 st. (w zależności od wagi użytkownika i poziomu naładowania baterii). Baterię naładujemy zaś do pełna w 2 godziny.

City Board jest dostępny w kolorze białym i czarnym. Za zestaw, w skład którego wchodzi też torba zapłacimy 1499 zł, a więc mniej niż w przypadku konkurencyjnych pojazdów np. Yesdzika (1999 zł).