Inspire 1 v2.0: nowa wersja topowego drona DJI

Technologiczny lifting.

Oddajemy w ręce użytkowników jeszcze bardziej dopracowane urządzenie, którego niezawodność gwarantują optymalnie zestrojone śruby napędzające śmigła. To najważniejszy element każdego drona, dający komfort lotu w każdych warunkach. Mniejsze tarcie elementów układu napędowego to także dłuższa żywotność urządzenia i więcej wylatanych godzin w powietrzu — deklaruje Dariusz Rylski, Business Development Manager w Nelro Data, która jest autoryzowanym dystrybutorem marki DJI w Polsce.

Inspire 1 v2.0, jak każdy flagowy model DJI, jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka, dzięki systemowi antenowemu ready-to-fly. W centralnej części drona, między lądownikami znajdziemy podczepioną kamerę 4k ze stabilizatorem Zenmuse X3, pozwalającą nagrywać wysokiej jakości filmy nawet z bardzo dużej wysokości. Producent umożliwił także strumieniowanie nagrania w jakości HD w czasie rzeczywistym. Podgląd zapisu z kamery możemy obserwować na tablecie lub smartfonie zamontowanym na dedykowanym kontrolerze dołączonym do zestawu. W pudełku znajdziemy także trzy stabilizatory typu gimbal, których można używać wraz z kamerą.

Zaawansowana aplikacja umożliwia zarządzanie rozbudowanymi opcjami kamery, edycję wideo oraz korzystanie z wielu ciekawych, przydatnych w profesjonalnych zastosowaniach funkcji. Należy pamiętać, że drony DJI to narzędzia pracy wielu grup zawodowych, takich jak fotografowie ślubni czy sportowi, architekci, rolnicy, celnicy, a nawet wojsko.

Produkt dostępny jest u autoryzowanego dystrybutora marki DJI w Polsce, w firmie Nelro Data. Cena SRP modelu Inspire v2.0 wynosi 14 599 zł brutto.