Kurtka Lenovo, która jest także ekranem projektora

Premiera tej kurtki ściśle związana jest z nowym tabletem Lenovo Yoga Tab 3 Pro, który ma wbudowany miniprojektor. A skoro tablet z projektorem to urządzenie przenośne, to warto też pomyśleć o przenośnym ekranie do wyświetlania obrazu.

I tak powstała Lenovo Screen Jacket – kurtka, która po odpowiednim rozwieszeniu może także pełnić rolę ekranu projekcyjnego. Zaprezentował ją oddział Lenovo we Francji, we współpracy ze znaną irańską marką Pantheone. Kurtałki będą dostępne w różnych wzorach wykończenia, pod którymi podpisały się znane nazwiska ze świata mody, które nic nam nie mówią, takie jak Janine Rewell, Yogo Honda, Felipe Pantone czy Jeanspezial.

Cóż, na temat elegancji tej kurtki nie będziemy się wypowiadać, niech każdy sam wyrobi sobie własną opinię na ten temat. Niemniej fakt faktem: po zawieszeniu i rozciągnięciu wewnętrznych „plecków” tworzy się całkiem zgrabny biały ekran projekcyjny o wymiarach 120×60 cm. Czyli mniej więcej taki, jak telewizor z wyświetlaczem o przekątnej 52 cali.

Oczywiście Lenovo Screen Jacket to w dużej mierze projekt reklamowo-marketingowy, niemniej naprawdę będzie można ją kupić. Ale nie będzie tania – około 350 euro to suma, za którą można by kupić sporo ciekawych urządzeń elektronicznych. Niewiele więcej kosztuje sam tablet, Lenovo Yoga Tab 3.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.