Nokia C1 na kolejnym renderze

Dzięki poprzednim wyciekom wiemy już mniej więcej jak będzie wyglądał pierwszy smartfon Nokii z Androidem. To samo źródło zdradziło teraz garść technicznych szczegółów urządzenia.

Ponieważ smartfon zadebiutować ma na rynku dopiero w ostatnim kwartale przyszłego roku trudno uwierzyć w prawdziwość opisanej poniżej specyfikacji, ale póki co nie mamy innych doniesień w tej sprawie. Anonimowe źródło twierdzi, że producent już bardzo długo pracuje nad tym telefonem i w międzyczasie porzucono już prace nad jednym prototypem i zajęto się kolejnym, co tłumaczyć ma nową specyfikacje.

Nokia C1 według doniesień ma być dostępna na rynku w dwóch wariantach różniących się kilkoma elementami. Pierwszy model ma posiadać ekran o przekątnej 5-cali i rozdzielczości Full HD, 2 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny o rozdzielczości 8MP. Drugi wariant natomiast ma posiadać nieco większy ekran Full HD – 5,5 oraz lesze parametry – 3GB RAM-u, 64 GB pamięci wewnętrznej i aparat o rozdzielczości 13 MP. Docelowo smartfon ma działać pod kontrolą Androida, ale na kilku rynkach mają się pojawić także wersje z systemem Windows 10.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.