Razer Blade w końcu dociera do Europy

Laptopy dla graczy Razera cieszą się w USA dobrym powodzeniem. Po kilku latach producent zdecydował się w końcu wejść ze swoją ofertą na rynek europejski.

Pierwszym laptopem dla graczy, który zawita na nasz kontynent będzie Razer Blade 14. Maszyna wyposażona będzie w 14-calowy ekran QHD (lub Full HD w zależności od konfiguracji), procesor Intel Core i7-4720 HQ, 16 GB RAM-u, kartę graficzną, Nvidia GeForce GTX970M z 3GB VRAM, dysk SSD do 512 GB. Nie brakuje także trzech portów USB 3.0, kamery internetowej (2MP) oraz głośników wspierających Dolby Digital Home Theater. Całość pracuje pod kontrolą Windowsa 10.

Wzrok przyciąga podświetlana na zielono klawiatura z nordyckim układem klawiatury i funkcją anti-ghosting. Także jeśli chodzi o wagę i wymiary urządzenia to w klasie notebooków dla graczy Razer Blade może zdecydowanie zabłysnąć – po złożeniu mierzy zaledwie 1,7 cm grubości i waży 2,03 kg. Laptop pojawi się w sklepach europejskich od 10 grudnia. Cena urządzenia dla naszego rynku nie została jeszcze ujawniona, ale w USA najtańsza wersja laptopa z ekranem QHD kosztuje 2199 dolarów.

0
Źródło: winbeta.org
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.