Samsung Galaxy S7 i S7 Plus na wielu zdjęciach

Do premiery nowego "okrętu flagowego" Samsunga coraz bliżej, ale wiemy już, że jego wygląd będzie w znacznym stopniu zbliżony do poprzednika.

Wyróżnikiem nowego modelu, który od razu rzuca się w oczy, jest szeroki, prostokątny przycisk „Home”. Bardziej wnikliwi obserwatorzy zwrócą też uwagę na umieszczony nieco wyżej moduł aparatu fotograficznego, jednak ogólnie wygląd nowego Samsunga Galaxy S7 i S7 Plus w dużym stopniu przypomina jego poprzednika.

Przyciski regulacji głośności ustawione są na lewej ściance (patrząc na telefon od przodu), natomiast przycisk włączania/wyłączania – na prawej. Większość złączy (Micro USB, słuchawki), a także jeden z głośników umieszczone są na spodzie telefonu.

Interesująco przedstawia się kwestia wymiarów znacznie większego modelu Galaxy S7 Plus. Według wcześniejszych doniesień będzie on mierzył 163,32 x 82,01 x 7,82 mm, co wskazywałoby na to, że będzie wyposażony w ekran o aż 6-calowej przekątnej. Pokrywałoby się to z tym, co można wywnioskować na podstawie zdjęć obudów do tego modelu.

Czego jeszcze nie wiemy? Choćby tego, czy wariant Edge (z wygiętym ekranem) Samsunga Galaxy S7 również oferowany będzie w wersji Plus. Istotną niewiadomą jest również podejście Samsunga do kwestii rozszerzania pamięci za pomocą kart Micro SD – obecne zdjęcia, jak i dostępne wcześniej grafiki, nie zdradzają, czy będzie to możliwe.

Dla porządku wspomnijmy jeszcze, że w sieci pojawiła się pozbawiona udokumentowanych źródeł pogłoska na temat wyposażenia całej serii smartfonów S7 w skaner tęczówki.

0
Źródło: gizmochina.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.