Samsung Galaxy S7 Plus na filmie

Potwierdza się to, co wiedzieliśmy już na podstawie wcześniej ujawnionych grafik – Samsung Galaxy S7 wyglądać będzie bardzo podobnie do swojego poprzednika.

Podobieństwo między modelami Galaxy S7 i Galaxy S6 będzie tak duże, że na pierwszy rzut oka w ogóle trudno będzie je od siebie odróżnić. Dopiero uważnie przyjrzenie się przyciskowi Home (będzie nieco szerszy i bardziej prostokątny) albo miejscu usytuowania przedniego aparatu zdradzi, że mamy do czynienia z nową wersją topowego smartfona firmy Samsung.

Smartfona albo wręcz phabletu, bo do sieci wyciekła właśnie – za pośrednictwem @OnLeaks – animacja przedstawiająca bardzo szczegółowo wygląd Galaxy S7 w wersji Plus. Być może będzie ona wyposażona w ekran o 6-calowej przekątnej, a wymiary samego urządzenia to podobno 163,4×82:7,82 mm.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, oglądając poniższy film? Po pierwsze, nie widać niestety slotu kart pamięci MicroSD, więc – skoro tak – to zapewne po prostu nie istnieje. A ponieważ obudowa nie będzie pozwalała na zdjęcie tylnej ścianki, oznacza to, że również w nowej wersji Samsung zrezygnuje z możliwości rozszerzania fizycznej pamięci na dane.

Co ciekawe, widać za to na filmie klasyczne złącze Micro-USB, a nie nową wersję łącza USB typu C. Być może zatem Samsung zamierza pozostać przy starszej, bardzo popularnej obecnie wersji tego portu jeszcze przez jakiś czas.

0
Źródło: onleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.