Sound BlasterX P5 to nowość dla graczy!

Sound BlasterX P5 to mniejszy i lżejszy zestaw słuchawkowy dla graczy, którzy chcą cieszyć się grami nie tylko przy biurku, ale także gdy są w ruchu.

Ważące 12 gramów słuchawki Sound BlasterX P5 mieszczą dwa magnesy neodymowe o średnicy 7 mm, które zapewniają dźwięk o czułości 114 dB. Przetworniki zostały także dostrojone w celu zapewnienia rzeczywistej sceny dźwiękowej z krótkim czasem reakcji, zapewniając graczom taktyczną przewagę wynikającą z większej szczegółowości, głębi i umiejętności lokalizowania źródła dźwięku w czasie rzeczywistym.

Przetworniki słuchawek Sound BlasterX P5 są pokryte cienką warstwą tytanu, który cechuje się najwyższym współczynnikiem wytrzymałości do ciężaru spośród wszystkich metali. Oznacza to, że membrana jest wystarczająco sztywna i mocna, aby emitować wyraźny dźwięk o wysokiej wierności w całym spektrum dźwięku, a zarazem wystarczająco lekka i precyzyjna, by zapewniać krótki czas reakcji i wierną reprodukcję dźwięku.

Słuchawki Sound BlasterX P5 wyposażono w zespół otworów tubowych, które zapewniają emisję potężniejszych basów w porównaniu z innymi słuchawkami w tym rozmiarze. Zespół otworów modyfikuje zakres odtwarzania basów przez obudowę słuchawek i zapewnia lepsze przenoszenie niskich częstotliwości.

Wymienne miękkie spiralne wkładki douszne dokładnie dopasowują się do ucha i poprawiają izolację od dźwięków otoczenia. Spiralna konstrukcja przypomina budowę anatomiczną, przyciskając ściśle wkładkę douszną do wewnętrznej powierzchni przewodu słuchowego. Zapewnia to wygodę dzięki uszczelnieniu, które dostarcza idealny dźwięk do wewnątrz oraz eliminuje odgłosy świata zewnętrznego dzięki pasywnej izolacji szumów na poziomie 95 proc.

Zwykle mikrofony na kablu sprawdzają się podczas rozmów telefonicznych, ale nie umożliwiają uzyskania przejrzystości dźwięku wymaganej do komunikacji podczas grania. Wielokierunkowy, pojemnościowy mikrofon na kablu, który jest dostępny w słuchawkach Sound BlasterX P5, pozwala na przesyłanie głosu z jakością charakterystyczną dla pełnowymiarowych mikrofonów pałąkowych stosowanych w zestawach słuchawkowych do gier. Umożliwia porozumiewanie się efektywnie z innymi osobami w zespole — koniec pomyłek. Mikrofon wyposażono także w łatwo dostępny przycisk wyciszania, a także przycisk odtwarzania/pauzy, który umożliwia sterowanie muzyką i połączeniami głosowymi.

Dostępne dla systemu Windows oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier.

Cena: 279 PLN.

0
Źródło: Creative
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.