SyncPhone – ambitny projekt smartfona

Grupa młodych pasjonatów technologii z Atlanty wystartowała na Indiegogo z pomysłem smartfona, który spełniłby najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych użytkowników.

Wizja Nurve Technologies naprawdę potrafi oczarować: 5,4-calowy smartfon w aluminiowej obudowie z rozkładaną stopką, dedykowany rysik, 20-megapikselowy aparat, kolosalna ilość RAM-u i jeszcze całość pracująca pod kontrolą desktopowej wersji Windowsa 10! Twórcy zamierzają wprowadzić na rynek trzy modele smartfona różniące się specyfikacją i ceną.

W najbardziej bogatej wersji znajdziemy procesor Intel X7 Atom Z8700 taktowany zegarem o częstotliwości 2,4 GHz, 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia. Za ten model przyjdzie nam zapłacić 699 dolarów jeśli kampania na Indiegogo się powiedzie (wymagana jest kwota 750 tys. dolarów). W przedsprzedaży mamy szansę otrzymać go za 499 dolarów.

Szczerze mówiąc brzmi to wszystko na tyle ambitnie, że może przerosnąć młodych i niedoświadczonych producentów. Na razie rozsądniej potraktować ten projekt raczej jako koncepcję niż rzeczywisty produkt. Tym bardziej, że sami twórcy przyznają, że nie mają jeszcze działającego prototypu, a dopiero sprawdzają różnego rodzaju rozwiązania.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.