ALLPlayer 6.5 Lite: nowy, lekki odtwarzacz multimediów

Właśnie ukazała się najnowsza wersja najpopularniejszego w Polsce odtwarzacza ALLPlayer 6.5 Lite. Wyjątkowe oznaczenie Lite oznacza wersję mocno odchudzoną i jest to faktycznie najlżejsza wersja ALLPlayera od 10 lat.

Instalator ALLPlayera został zmniejszony o prawie 40%. Zrezygnowano ze zbędnych dodatków i ulepszaczy, takich jak ALLPlayer Pilot (służący do sterowania odtwarzaczem za pomocą smartfona), instalatora testu wydajności komputera Catzilla, a Napiprojekt zastąpiono najnowszym programem do pobierania napisów – Napisy24.

Po instalacji ALLPlayera nie znajdziemy też na pulpicie zbędnych ikon i skrótów do programów i funkcji.

Wszystkie dodatkowe programy usunięte z instalatora można oczywiście nadal pobrać ze strony www.allplayergroup.com

Sam ALLPlayer 6.5 Lite jest dostarczany w pełnej wersji wraz z wbudowanymi wszystkimi kodekami niezbędnymi do odtwarzania muzyki i filmów, w tym plików video bezpośrednio z sieci torrent. Nadal mamy też dostęp do najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych oraz muzycznych stacji tematycznych.

ALLPlayer 6.5 Lite to także poprawiona obsługa i pobieranie dopasowanych napisów z najlepszego serwisu z napisami wprost od tłumaczy – Napisy24.

Zmianę odtwarzacza na wersję Lite najbardziej odczują użytkownicy, którzy cenią sobie wydajność, bowiem nowa wersja ALLPlayer 6.5 to mniejsze obciążenie procesora i płynniejsza praca, również na starszych systemach Windows i mniej wydajnych komputerach. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj A sam program można pobrać stąd

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.