Bezpłatna stacja dokująca przy zakupie Lumii 950 XL

Stacja dokująca HD-500 w połączeniu z trybem Continuum umożliwia korzystanie ze smartfona Lumia 950 XL jak z komputera. Po podłączeniu monitora, klawiatury i myszki można zwiększyć komfort i efektywność pracy. Możliwość wyświetlania na dużym, zewnętrznym ekranie aplikacji Word, Power Point, Excel i Outlook sprawi, że wszystkie zadania wykonywane będą szybciej, a dzięki rozwiązaniom chmurowym pracę nad dokumentem można będzie kontynuować w dowolnym momencie. Co więcej, z urządzeń można korzystać niezależenie, czyli np. wprowadzać zmiany w prezentacji na dużym ekranie i jednocześnie prowadzić rozmowę telefoniczną. Dodatkowo, port USB-C umożliwia ładowanie telefonu.

Stacja dokująca HD-500 stanowi rozwiązanie m.in. dla osób często podróżujących lub pracujących w trybie „home office”, które od teraz nie muszą zabierać ze sobą laptopa. Niewielkie wymiary HD-500 pomagają stworzyć przyjazne środowisko pracy niezależnie od miejsca.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • odszukaj w telefonie wbudowaną aplikację Lumia Offers;
  • wykonaj polecenia wyświetlone na ekranie telefonu;
  • otwórz wiadomość e-mail z łączem „Skorzystaj z oferty”;
  • kliknij łącze, by zarejestrować się w celu odebrania bezpłatnej stacji dokującej.

Oferta jest ważna do 31.01.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja obejmuje telefony Lumia 950 XL i Lumia 950 XL Dual Sim zakupione u sprzedawcy uczestniczącego w akcji. Pełny regulamin promocji i dodatkowe informacje dostępne na dedykowanej stronie.