Huawei Watch pokryty kamieniami Swarovskiego

Huawei zaprezentował nową edycję Watch, powstałą we współpracy z firmą Swarovski. Edycja Jewel and Elegant została zaprojektowana specjalnie z myślą o osobach ceniących funkcjonalność i elegancję.

Huawei Jewel and Elegant jest dostępny w dwóch wariantach. Zegarek w wersji Jewel wysadzany jest 68 cyrkoniami Swarovskiego o średnicy 1,5 mm, rozmieszczonymi wokół koperty pokrytej różowym złotem, mierzącej 44 mm. Wyróżnia się wśród inteligentnych zegarków dostępnych na rynku swoim zdobieniem. Subtelniejsza wersja Elegan t charakteryzuje się radełkowaną tarczą w kolorze różowego złota.

Wygląd obu modeli dopełniają paski z oryginalnej włoskiej skóry, dostępne w kolorach perłowej bieli i szafirowego błękitu. Estetykę zegarka uzupełniają specjalnie zaprojektowane tarcze, które można zmieniać, wybierając spośród 40 zainstalowanych oryginalnie w urządzeniu – wśród nich znajduje się 10 wzorów ekskluzywnych.

Huawei z serii Jewel and Elegant powstał z, jak zapewnia producent, wysokiej klasy materiałów i opiera się na rozwiązaniach wykorzystanych w oryginalnym Huawei Watch. Projektanci użyli odpornego na uszkodzenia, szafirowego szkła, które chroni tarczę. Koperta wykonana jest z kutej na zimno, nierdzewnej stali, platerowanej różowym złotem.

Zegarek Huawei bazuje na systemie Android Wear. Jest w pełni kompatybilny z urządzeniami z Android oraz iOS. Umożliwia wyświetlanie powiadomień o połączeniach, krótkich wiadomości tekstowych, e-maili oraz komunikatów z aplikacji. Łączność Bluetooth pozwala na korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych, dzięki czemu można odtwarzać pobraną muzykę w trybie offline, na przykład podczas pracy na zewnątrz. Polecenia głosowe umożliwiają sterowanie muzyką, jak i nawigacją. Czujnik tętna mierzy puls, natomiast czujnik ruchu działający w osi X, pozwala monitorować przebytą trasę w trackie chodzenia, biegania, czy wspinaczki górskiej.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.