Lenovo Vibe S1 Lite chwali się znakomitym aparatem

Na targach CES w Las Vegas firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowego smartfonu Vibe S1 Lite, który ma łączyć w sobie wydajność, funkcje rozrywkowe i przystępną cenę.

Nie wszystkim okazjom do zrobienia ciekawych zdjęć towarzyszy jasne oświetlenie, na czym traci wiele świetnych selfików. Dlatego właśnie Lenovo Vibe S1 Lite został wyposażony w przedni aparat o rozdzielczości 8 MP z 5-częściowym obiektywem eliminującym zniekształcenia, matrycą Sony oraz wbudowaną lampą błyskową do robienia selfie, która zwiększa natężenie zarejestrowanego światła. A co ze zdjęciami grupowymi? Funkcja panoramicznych zdjęć grupowych pomieści w kadrze wszystkie osoby, zaś w oprogramowaniu do retuszowania zdjęć można przygotować je od razu do publikacji w serwisach społecznościowych. Selfie to jednak nie wszystko — dodano także główny aparat o rozdzielczości 13 MP z funkcją autofocusu, detekcją fazy (PDAF) oraz podwójną lampą błyskową LED CCT.

Lenovo Vibe S1 Lite to smartfon dla miłośników rozrywki — ma panoramiczny wyświetlacz Full HD o przekątnej 5 cali, a bateria o pojemności 2700 mAh umożliwia odtwarzanie muzyki i filmów przez wiele godzin. Dzięki 64-bitowemu, ośmiordzeniowemu procesorowi MTK 6753 1,3 GHz i łączności LTE smartfon ten zaspokaja oczekiwania użytkowników związane z transmisjami strumieniowymi, pobieraniem plików i wielozadaniowością. Smartfon pomieści dużo muzyki, filmów, gier i zdjęć w dostępnej przestrzeni na dane o pojemności 16 GB, którą można powiększyć o dodatkowe 32 GB przy użyciu karty microSD.

Model ten będzie dostępny w matowo-białej i matowo-niebieskiej wersji kolorystycznej.

Lenovo Vibe S1 Lite będzie dostępny w cenie 199 USD od początku roku w krajach, w których sprzedawane są smartfony Lenovo. Ceny wszystkich powyższych modeli mogą się różnić w poszczególnych krajach.

0
Źródło: Lenovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.