LG G5: pierwsze zdjęcia smartfona

W tym jedno szczególnie ciekawe.

Przede wszystkim to dopiero pierwsze zdjęcia LG G5, jakie wypłynęły w postaci przecieku – w porównaniu z zalewem pogłosek dotyczących Samsunga Galaxy S7 wygląda to niczym kropelka przy oceanie. Ale zapewne z kropelek szybko utworzy się kałuża, z kałuży jezioro… im bliżej do targów Mobile World Congress w Barcelonie, na których możemy się spodziewać premiery obu tych niezwykłych smartfonów.

No właśnie, jeśli chodzi o LG G5, jedną z najciekawiej, najniezwyklej zapowiadających się cech tego smartfona ma być podwójny aparat cyfrowy na tylnej ściance. Tym bardziej cieszy fakt, że zdjęcia, które wyciekły do sieci, potwierdzają ten fakt. Przyznacie, że moduł fotograficzny w G5 wygląda bardzo intrygująco – już nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się o nim wszystkich możliwych szczegółów. Na razie to, co już o tym aparacie wiemy, opisaliśmy w tej informacji.

Zdjęcie tylnej ścianki wydaje się też potwierdzać wbudowany w tylną ściankę skaner linii papilarnych, czyli rozwiązanie, które LG wprowadziło już w modelu Nexus 5X. Niestety cały korpus – poza ekranem i złączami – zakryty jest toporną gumową obudową, ale jest sposób na to, by ją w naszej wyobraźni usunąć. Wystarczy przypasować powyższe zdjęcia do szkiców, które wyciekły już wcześniej – i gotowe: